İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

A152E1A9-CC13-45E9-B9C4-B19D197038AC.jpeg

eski dublör yeni yönetmen david leitch'in yeni aksiyon filmi. bu sefer romantik aksiyon komedi olmuş. filmin kahramanı da kötü adamlarla mücadele eden bir dublör. filmlerdeki aksiyon sahnelerinin kamera arkası niyetine izlenirse eglenceli film ama hikaye biraz tırt. seyir zevki olarak fast and furious ile rush hour arasında biyerlere koyarım.

Argylle senenin en dandik filmlerinden biri olmus. Ayni filmleri tekrar tekrar çekiyorlar böğğk artık yeter. Film hem kötü hem de bir türlü bitmiyor. 2 saat 20 dklık zulüm.

road house 10/7

guzel bir remake olmus. hatta , dalton'un travmasinin islenisi remake'in en dikkatimi ceken tarafi oldu.

dalton V knox aksiyon dovus sahneleri de cok iyidi,,ozellikle final ve finale gidilen sahneler baglaminda .

images

film'ûl absolut
horse-poop-glue-factory-show.gif

@Emir Sato godzilla evrenin de bugune kadar izledigim en saglam, neredeyse falsosu olmayan film : godzilla minus zero .
2 defa izledim. ikisinde de ayni zevki keyifle aldim. blu ray olarak da temin etmeyi dusunuyorum,tam evladiyelik bir eser olmus.4/4luk . uc bir benzetme olacak *nacizane -hoollywood bile yapamadi denecek klas da bir is olmus benim neznimde,fazla organik gorunumlu,cok gercekci bir is ortaya cikmis. japon etiketli .

ki, bu tur filmlerin ustalarindan olan *george lucas *lucas sirketi ozel olarak filmin yonetmenini salt sirket calisanlarina(sinema sektoru) filmi teknik anlamda anlatmasi vs vb icin davet etmesi, lucas sirketi adina da bir *ilk oluyor.

keza, ayni kafadaki *spielberg 'in , filmi 3 kez izledigini -oscar haftasi vidyolu aciklamasi da , minus one eserinin ne denli sasirtici bir is oldugunun da ince yansimalari bu gibi ustadlarin filme deger verip yakindan ilgilenmesi vb.

gonul rahatligiyla izlemenizi oneririm. *bulabilirseniz, ek olarak filmin bir de siyah beyaz versiyonunu izleyin , bambaska bir tat alacaksiniz, bi nevi korku/horror janrasi lezzetine burunuyor renklerden arindirilmis hali.

@Aras Şimşek , @Murat Durmaz , @Hayri Cund , @Veli Baltacı

holyvud denen kanser olusum godzilla minus onenun dünyada ciddi sekilde yayilmasini engelledi

film cikali 1 seneyi gecti sanirim daha yeni yeni buraya gelmeye basladi

diger godzila filmlerinden kat kat daha iyi oldugu icin önünü kestiler resmen

cok mide bulandirici bir olay

366B90BB-81B0-4AC0-BC14-AA3CE865F507.jpeg

en az fury road kadar iyi bir film olmus. cok begendim. aksiyon anlaminda ilk filmden altta kalir yani yok. karsilastirma yapmak gerekirse:
- bu filmde mad max yok.
- fury road bastan sona kacma/kovalama filmiydi. furiosa yillara yayilan bir intikam hikayesi. daha katmanlı bir film ama tempo bazen dusup bazen yukseliyor.
- fury roaddaki kotuler immortan joe, people eater falan daha yuzeysel cizgi roman kotuleriydi. furiosadaki dementus hikayeyi surukluyor, neredeyse bas karakter.
- savaş tırı sahneleri daha kısa. onun yerine bolca motorsiklet sahnesi var.

Üst Alt