Izlenmesi Gereken Filmler | Gsc Dev Liste - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Izlenmesi Gereken Filmler | Gsc Dev Liste

The Conversation tamam bir de hatırlattın mutlaka Hunger izlenmeli Mcqueen'in izleyin dünyanın en güzel politik filmlerinden ve tarihi... Muhteşem bir tek plan... Eşzamanlı çekilmiş muazzam ezberli plan sekans;

Tamı tamına 24 dakika

Ustad hatirlar misin bilmem seninle ahbapligimiz bu film uzerine fikir teatisi ettigimiz gune dayanir o gun anladim ki bu adam iyi filmler izliyor iyi filmler izleyen adamdan zarar gelmez hurmetler

Ustad hatirlar misin bilmem seninle ahbapligimiz bu film uzerine fikir teatisi ettigimiz gune dayanir o gun anladim ki bu adam iyi filmler izliyor iyi filmler izleyen adamdan zarar gelmez hurmetler
Hatırladım evet şimdi bir post atmıştım. Listeye eklemeyi unutunca yine ekledim zira bence yönetmenlik dehası bu sahne çünkü hem çekim tekniği çok zor hem oyunculuk gerektiriyor hem de konuşmanın konusu dolu dolu genelde sinemada bu 3ü bir arada bulunmaz... satan bir şey yok seks-şiddet-gizem-aksiyon-korku ama izletiyor 25 dakika neredeyse bir film :) 40 dakika üzeri sinema filmi sayılır teknik olarak

Hatırladım evet şimdi bir post atmıştım. Listeye eklemeyi unutunca yine ekledim zira bence yönetmenlik dehası bu sahne çünkü hem çekim tekniği çok zor hem oyunculuk gerektiriyor hem de konuşmanın konusu dolu dolu genelde sinemada bu 3ü bir arada bulunmaz... satan bir şey yok seks-şiddet-gizem-aksiyon-korku ama izletiyor 25 dakika neredeyse bir film :) 40 dakika üzeri sinema filmi sayılır teknik olarak

Yok ustad ben atmistim da onemli degil

Unutulmaz Film Replikleri ve Sahneleri - Tv / Sinema / Tiyatro

Cidden basyapit ama niyeyse pek meshur degil

Yok ustad ben atmistim da onemli degil

Unutulmaz Film Replikleri ve Sahneleri - Tv / Sinema / Tiyatro

Cidden basyapit ama niyeyse pek meshur degil
İşte genelden konuşmuşuz evet sen atmışın. Meşhur değil ünlü oyuncular var ama konu ağır geliyor. Bir de yönetmen o zaman o kadar ünlü değildi 12 years a slaveden sonra oscar alıp ünlendi. ayrıca bobby sands gibi bir karakter günümüz liberal dünyasında pek revaçta olmaz bu da normal.

Uzaya olan ilgimden kaynaklı;
1- Interstellar
2- Martian
3- Passengers

Bende iz bırakan filmler
4- Matrix
5- Fight Club
6- Prestij
7- Inception
8- V for Vendetta
9- Yarının Sınırında - Edge of Tomorrow
10- Mad Max: Fury Road
11- 3 İdiots
12- Gladyatör
13- Zindan Adasi
14- Three Billboards Outside Ebbing
15- Tanri Kent

hoşuma giden diğer filmler
16- reel steel
17- bölge 13
18- kung fu sokağı
19- my name is khan
20- kung fu panda

1- Interstellar
2- Martian
3- Passengers

Bende iz bırakan filmler
4- Matrix
5- Fight Club
6- Prestij
7- Inception
8- V for Vendetta
11- 3 İdiots
12- Gladyatör
13- Zindan Adasi
15- Tanri Kent

16- reel steel
17- bölge 13
18- kung fu sokağı
19- my name is khan
20- kung fu panda

JOHN WICK yok mu

Gerilim gizem arayan arkadaşlar bu konuda kendime çok güvenirim benden kaçan çok az film vardır.. çok sağlam 2 liste hazırlayacağım bir vakit bulayım.. Yalnızca efsaneler değil nispeten az bilinenlerden de yürümeye çalılacağım..

1- Interstellar
2- Martian
3- Passengers

Bende iz bırakan filmler
4- Matrix
5- Fight Club
6- Prestij
7- Inception
8- V for Vendetta
11- 3 İdiots
12- Gladyatör
13- Zindan Adasi
15- Tanri Kent

16- reel steel
17- bölge 13
18- kung fu sokağı
19- my name is khan
20- kung fu panda
Three Billboards Outside Ebbing evet muazzamdı...

yabancı dizi kültürüm baya iyidir çok izlerim ama film konusunda eksiğim bu konunun açılması iyi oldu tavsiye filmlerden seçmece izlemek benim için iyi olacak futbola ara verildiği galatasaray'dan uzak kaldığımız şu sıralar zaman geçirmenin en iyi yolu film izlemek elbette.

Üst Alt