jack grealish | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aston villa'nın evladı. Doğup büyüdüğü şehrin takımında oynuyor. Birhimgham-Aston Villa arasında oynanan 2019'da oynanan derbide rakip taraftar kendisine yumruk atmıştı.

Takımıyla o sene PL'ye çıktı. Hiç takımı terk etmedi. Geçen sene küme düşmediyse en büyük pay kendisinin. Bu sene de 5 yıl sözleşme uzattı. İlginç saçı, eski nesil futbolcular gibi kısacık konçla oynaması kendisine özel hayran kitlesi oluşturdu. En sonunda geçen ay İngiltere milli takımına da seçildi.

Geçtiğimiz günlerde Bein'de kupa maçlarının özeti gözüme takıldı. Rakip zayıf falan diyebilirsiniz ama resmen tek başına zorla tur atlatmış. İnanılmaz hareketler yapmış.

Kendisini takip etmeye devam edeceğiz. Çok beğeniyorum, umarım bir sakatlık falan yaşamaz. Futbola renk katıyor.

grealish: "futbolcu olmasaydım şu an yine yaptığım şeyi yapardım. ingiltere'yi seyretmek için her yere giderdim. bara, kafeye ya da başka bir yere! mutlaka maçları izlerdim. çünkü buna bayılıyorum!"

mcity rekor bonservisle aldı. İnanılmaz bir yetenek ama aston villa'da olduğu gibi topun sürekli ona oynandığı ve liderlik verildiği bir oyuncu olmayacak

pep'in sistemine alışması 2-3 ayı bulur. Ondan sonra alışabilirse acayip bir seyir zevki verir

bu arada villa'nın grealish daha gitmeden anında yerini nokta transferler ile doldurması da takdir edilesi. Planlama böyle olur dedirtti

Üst Alt