Jaka Lakovič Galatasaray’da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jaka Lakovič Galatasaray’da

Cevap: Jaka Lakovič Galatasaray’da

eyupyildiz75 EYÜP YILDIZ

Gs bir aksilik olmazsa 5 numara transferinide haftaya bitirecek.

Bu ne yaw

öldükde haberimiz mi yok ?

Cennettemiyiz ne

Transfer üstüne transfer

Ulan Adnan POlat sana sövmeden geçemeyeceğim

Gruplara kalmak adına 10 numara transfer

Durmak yok TRansfere devam

Takımın beyni olucağı kesin ve hücumda her türlü övgüyü saydırsak yeridir ama işin savunma konusunda birde yaşı ilerleyince iyice düştü, sistemimize aykırı gibi dursada Tutku sonucta bu tarz bir oyuncuydu ama kazanmak için savunmada asla geri adım atmad, Lakoviç isterse ligimizin en büyük beyni olur, bütün iş Lakoviç'in bakış açısına bağlı. Hayırlı olsun.

Uyanır uyanmaz böyle müthiş bir haber almak mutluluk verici.Emeği geçe herkese teşekkürler

Lakovic sahada iken büyük ihtimal 3 numara da Shumpert gibi savunması zayıf biri yerine o bölgeye iyi savunma yapabilen ve pozisyona göre boy avantajı olan bir 3 numara ve ,pota altını karatabilcek bir 5 numara düşünüyordur Oktay Mahmudi.Ama her ne olursa olsun

Lakovic-Tutku-Ender-Gordon ile 1.sınıf bir guard rotasyonumuz var artık.Bir de iyi bir 3 numara ve 5 numara alabilirsek Euroleague için avantaj sağlayabiliriz,olmadı Eurocup da final four veya final de zor olmaz o kadro ile bizim için.

Takımımıza yıldız verirsek eğer şuanda kaç yıldız oluruz arkadaşlar? 10 üstünden 7 varmıdır?

Bu ne yaw

öldükde haberimiz mi yok ?

Cennettemiyiz ne

Transfer üstüne transfer

Ulan Adnan POlat sana sövmeden geçemeyeceğim

Gruplara kalmak adına 10 numara transfer

Durmak yok TRansfere devam

Bu sezon final oynadıysak Adnan Polat'ın sayesinde.Bu takımı o kurdu. :)

Bu arada Lakoviç'te hayırlı olsun.Dün Kaan Kural'ın yazdıkları biraz kafamı karıştırdı.''Çok iyi oyuncu,ama Galatasaray'a lazım mı?'' diye birşey demişti.

Takımımıza yıldız verirsek eğer şuanda kaç yıldız oluruz arkadaşlar? 10 üstünden 7 varmıdır?

7 etmez.Çünkü bana göre Avrupa şampiyonu olan Pana bile 10 üzerinden 9'luk bir takımdı.Şu an 10 üzerinden 6'lık bir takım olduk,ama transferler ile 7 olabiliriz.Çünkü

1)Eksik mevkilere kaliteli transferler yapılmalı.

2)Kadro derinliği hala Euroleague için zayıf

3)Savunma yönü biraz düşen kadroya sert bir 5 numara,ve hareketli bir 3 numara şart.

4)Yeni takımın saha içi organizasyonu iyi kurgulanmalı.

Bu 4'ünü gerçekleştirebilirsek 7-7.5'luk bir takım ortaya çıkabilir.Bu kalite de bana göre katılabilirse EUROLEAGUE'de Top 16 kalitesidir.Ama tek eksiği tecrübe olur o zamanda.

T-Mac'i niye almadık lan biz? Lakovic gibi size dezavantajı yoktu. Çok daha iyi defans yapardı. En azından çok daha çeşitli skor opsiyonları vardı. Oyun kurucu özelliklerine zaten lafımız olamaz. T-Mac'in Galatasaray'a katacağı şeyler çok çok çok daha fazlaydı. Hem takım için, Galatasaray markası için.

7 etmez.Çünkü bana göre Avrupa şampiyonu olan Pana bile 10 üzerinden 9'luk bir takımdı.Şu an 10 üzerinden 6'lık bir takım olduk,ama transferler ile 7 olabiliriz.Çünkü

1)Eksik mevkilere kaliteli transferler yapılmalı.2)Kadro derinliği hala Euroleague için zayıf

3)Savunma yönü biraz düşen kadroya sert bir 5 numara,ve hareketli bir 3 numara şart.

4)Yeni takımın saha içi organizasyonu iyi kurgulanmalı.

Bu 4'ünü gerçekleştirebilirsek 7-7.5'luk bir takım ortaya çıkabilir.Bu kalite de bana göre katılabilirse EUROLEAGUE'de Top 16 kalitesidir.Ama tek eksiği tecrübe olur o zamanda.

Hala eksiğimiz var demek ki.

Wasco - 02.07.2011 11:19

Müthiş bir şutör.

by_patron - 02.07.2011 10:52

top class bir adam ama geçen sezon barça maçlarında bize karşı çok etkili değildi yanlış hatırlamıyorsam

sert savunmaya o kadar da iyi değil bence

ama gününde olunca çoşuyor

Mert ATMACA - 02.07.2011 10:55

Barça´dan hem Rubio hemde Lakoviç gitti :S Kimi aldılar bu sene ?

Mustafa Kemal Metin - 02.07.2011 10:29

Çok iyi transfer bence.

[

zvegvea - 02.07.2011 10:31

şoktayım...

deXtreme - 02.07.2011 10:31

Gayet iyi transfer gsden beklemezdim dogrusu

ozistanbul - 02.07.2011 10:46

Şok oldum.Onlar için çok iyi transfer

ANGUTLARIN içi yanmış :)

Jaka LAKOVIC Galatasaray'da.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Barcelona'nın yıldız oyuncusu Jaka Lakovic'i 2 yıllığına kadrosuna kattı.

Galatasaray erkek basketbol takımı bir dünya yıldızını kadrosunu kattı. Geçen sezon Barcelona'da oynayan Sloven yıldız Jaka Lakovic 2 sene sarı kırmızılı formayı giyecek.

Geçen sezon Beko Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Ülker ile final oynayan Galatasaray, transferdeki hareketliliğini yıldız bir oyuncuyla sürdürdü. Kulüp, 32 yaşındaki Lakovic ile 2 yıllığına anlaştığını açıkladı.

https://www.ntvspor.net/haber/basketbol/43480/jaka-lakovic-galatasarayda

Sevinçten uçuyorum şu an. İşte şimdi 1 numara pozisyonuna Fener'in önüne geçtik bence. :animation:

Oha :D Lakovi***************cc. Inanilmaz bi transfer. Emegi gecen herkese sonsuz tesekkürler.

Kalitemiz baya artiyor. Pekovic kalitesinde bi adam daha alirsak Fenerbahce´yi kalite olarak geceriz.

Ender Arslan, Jamon Gordon, Jaka Lakovic, Furkan Aldemir, Tutku Acik, Preston Shumpert,

Yilin transferi diyebilirim

Üst Alt