GSC Scout - # Jakup Moder - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Moder benimde izlediğim kadarıyla potansiyelli bir merkez ortasaha. Yani gelişimini sağlarsa iyi bir yerlere gelebilir. Nasıl gelişimini sağlar ? Ortasahada daha baskın ve agresif olursa, fiziğini biraz daha geliştirirse, özgüvenini yukarılara çekerse fıstık gibi bir ortasaha olur. Tabisürekli oynaması ve işlenmesi lazım bir cevher gibi. Örnek vermek gerekirse, seviye olarak demiyorum mevkii benzerliği ve stil açısından Liverpool'lu Steven Gerrard, Chelsea'li Frank Lampard, Alman Michael Ballack. Gelebileceği en üst seviye tabi bu gibi isimler. 40 fırın ekmek yemesi lazım. Bize şu aşamada seviye atlatmasını kimse beklemesin. Gelirse tabi.

Sadece 15 dk izledim diagne gibi fiziğine ihanet ediyor ama hırslı,istekli bir adam keşke olsa tutmasa bile böyle adamları elden çıkarmak zor olmaz

Moder ile Jozwiak'ı zorunlu satın alma opsiyonu ile kiralasaydik ikisini 10 milyon Euro'ya alabilecekmisiz demek

Üzücü tutmayacak bile olsa , bu tarz transferlerin başlamasını istemiştim.
Bir adım bile atılmadı.
Moder, Koulybaly, Jozwiak vs vs
Bir sürü isim çıktı bu sezon.

Terimin bunu istediğine ve resmi olarak ilgilendigimize dair bir kesinlik var mi? Yoksa duyumcu üstadların engin duyumlarına dayanarak mi bu sonuca varıyoruz.

Üst Alt