Jamon Gordon Resmen Anadolu Efes'te - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jamon Gordon Resmen Anadolu Efes'te

Cevap: Jamon Gordon Anadolu Efes'te

Avrupa'dan bir takıma gitseydi. keşke. Onu bu ülke sınırlarında başka takımda görmek üzecek :(

Mahmuti'nin bir suçu yok iyi yaptı bizim yönetim ayakta uyumaya devam etsin. Rezil herifler

Aynen öyle. Bu sene hocamızla sözleşme yenileyeceğimize onu rakibe bıraktık ve adamlarımız da gitti. Ama bu etme dünyası onu söylim. Biz kendi hocamızla anlaşmak yerine Ergin hocayı alırsak böyle olur. :31:

Malumun ilanı... Şöyleyecek bişey yok. Başarılar dilemekten başka elimizden bişey gelmez. Beddua edelim bizde: Bizden daha başarılı olmayasınız. Finale bizimle beraber çıkıp bizim tarafımızdan süpürülürsünüz ve biz kupayı kaldırırken sizde izyeyesiniz :D

gordon inşallah başarılı olur dicem ama efes inşallah batar. shippi almaya kakarsa mahmudiye burdan cok şeyler söylerim. seneye türk olacak o. inşallah ona el atmaz. demekki ergin ataman istemedi gordonu.

Gordon'un sözleşmesinde "FB hariç tüm Türk takımlarına 150bin dolara gider" maddesi vardı. Madde olmasa kurala göre Galatasaray 750bin kazanabilirdi. (İsmail Şenol)

oktay hocanın ne suçu var.

takımın reisini göndererek takımın dağılması için ilk hamleyi yapmış oldular zaten.

bugün Fatih hoca olmasa futbol takımıda çok rahat şekilde dağılır.

Bi düzen takımı olalım,yeniden yapılanalım dedik

Önce Üstünel sonra Mahmuti ,şimdi Gordon

Tebrikler yönetim ,süper kurumsalsınız

Özhan Canaydın'ın en büyük hatasına bu yönetimde düştü. Lucescu'ya yapılanın bedelini ağır ödemiştik. İnşallah bu sefer öyle olmaz.

Furkan'i da alsinlar tam olsun. Gelecek sezon Efes'in maclarini daha cok takip ederim gibi geliyor bana.

Üst Alt