Jamon Lucas Gordon Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jamon Lucas Gordon Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Jamon Lucas Gordon Galatasaray'da

Kesinlikle kötü bir transfer değil bence. Hayırlı olsun, iyi iş yapacaktır. Guard pozisyonumuz çok iyi oldu. Pota altını da sağlama alırsak, Euroleague'e kesin gideriz.

anladığım kadarı ile shiip gibi savunmacı.ikisi birden fazla gelmez mi.daha skorer olsa iyi olurdu ama oktay hoca en iyisini bilir.

anladığım kadarı ile shiip gibi savunmacı.ikisi birden fazla gelmez mi.daha skorer olsa iyi olurdu ama oktay hoca en iyisini bilir.

olympiakosta koçu onun savunma ribaund ve asist yapmasını istemisti zaten takımda papalukas teodosic spanolis gibi skorer guardlar varken ondan skor üretmesini kimse istemez....

ama bizde skorda şart peki skor üretebilir mi?

istatistiklere bakarsan olympiakosa gelmeden onceki butun takımlarda ortalaması çift skor olmus.10 15 sayı arası katkı saglayabilir ortalama maclarda ayrıca boyuda mevkisine gore uzun ondan ribaund katkisida epey fazla savunmada ise omer onan gibi bunaltıcı savunma yapıyor

Bana sorsanız piyasa böyleyken gordonu alırdınız diye hayır derdim yunan piyasası oluyken o mevkiye bir çok adam bulurdum ama oktay hoca sistemi takımının düzenini bozmak istemiyor...

Savunmasıyla ön plana çıkan bir guard. Olympiakos gibi hayvani guard rotasyonu olan bir takımda 20 dakika buluyor olması zaten boş bir oyuncu olmadığını gösteriyor. Oktay Mahmuti'nin oyun planına çabuk uyum sağlayacaktır ancak Lakovic gibi daha skorer, şutör, kendi şutunu kendi yaratan elit guard beklentisi içerisinde olan taraftarı tatmin etmemiş olmasını da doğal karşılıyorum. Bu transferden sonra 3 numaraya çok iyi bir şutör almalıyız kesinlikle.

[video=youtube;PIIuhOglyO0]https://www.youtube.com/watch?v=PIIuhOglyO0&feature=related[/video]

En iyi videosu budur :=)

Tutku ve Ender de var zaten artık birer tane sağlam SF PF ve C almalıyız

Şu an ki kadromuz.

PG : Tutku Açık,Ender Arslan , Jamon Gordon

SG : Josh Shipp, Jamon Gordon ,Evren Büker *,Melih Mahmutoğlu

SF : Yabancı*,Preston Shumpert, Caner Topaloğlu

PF : Furkan Aldemir, Cevher Özer,Yabancı*

C: Luksa Andric, Furkan Aldemir,Yabancı*,Sertaç Şanlı

6 yabancı oluyor bu durumda,lig de 1 isim tribüne gidecek.Bu yüzden Oktay Hoca belki PF'ye bu senelik transfer düşünmüyor olabilir.Ben çok iyi bir 3 numara bekliyorum şu an.

Shipp-Gordon aynı anda sahada olduğunda savunma inanılmaz hareketli olacaktır.

Şu an ki kadromuz.

PG : Tutku Açık,Ender Arslan , Jamon Gordon

SG : Josh Shipp, Jamon Gordon ,Evren Büker *,Melih Mahmutoğlu

SF : Yabancı*,Preston Shumpert, Caner Topaloğlu

PF : Furkan Aldemir, Cevher Özer,Yabancı*

C: Luksa Andric, Furkan Aldemir,Yabancı*,Sertaç Şanlı

6 yabancı oluyor bu durumda,lig de 1 isim tribüne gidecek.Bu yüzden Oktay Hoca belki PF'ye bu senelik transfer düşünmüyor olabilir.Ben çok iyi bir 3 numara bekliyorum şu an.

Shipp-Gordon aynı anda sahada olduğunda savunma inanılmaz hareketli olacaktır.

Pota altina bak. Bu pota altiyla euroleague fln hikaye. Acilen atletik, sert, savunmaci 4 numara lazim bu takima.

3 numaraya Jasaitis çok iyi giderdi

Skorerliğine bu kadar takmayın. Olympikos'ta tabiiki o 4.5. tercih falandır skor anlamında. 2009-2010 sezonunda Marouise'de 10 sayı ortalamsı yakalamış. 2008-2009'da Spilit'teki sayı ortalamı ise 19.3 Yani istenildiğinde skor üretir rahat olun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt