Jason Denayer'i İster misiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer'i İster misiniz?

Jason Denayer'e Ne Dersiniz?

• Kesinlikle,memnuniyet duyarım.

Kullanılan: 13 41.9%
  • Başkası gelmeyecekse gelsin.

Kullanılan: 12 38.7%
  • Kimseye ihtiyaç yok.

Kullanılan: 1 3.2%
  • Başkasını alalım.

Kullanılan: 5 16.1%

• Kullanılan toplam oy
    31
O takımda kötüydü deniyor ama Euro 2016 çeyrek finalinde Belçika gibi takımda rezaletti. Nerede duracağını bilmiyordu. Oynadığı tek maçta Galler'e elenmesinde sorumlu tutulan oyunculardan biriydi. Eğer stoper alınacaksa hava topunda etkili bir oyuncu almak lazım.

O takımda kötüydü deniyor ama Euro 2016 çeyrek finalinde Belçika gibi takımda rezaletti. Nerede duracağını bilmiyordu. Oynadığı tek maçta Galler'e elenmesinde sorumlu tutulan oyunculardan biriydi. Eğer stoper alınacaksa hava topunda etkili bir oyuncu almak lazım.
Hava topunda zaten Maicon var sart degil, birbirini tamamlayan iki olurklar, tabi Denayerin pozisyon bilgisi iyi seviyede ise...

Durduk yerde pozisyona girmeden kendini sakatlayan, geri pas atarken topu rakibe verme riski yüksek stoperden önde oynayabilen, oyun kurabilen, ayakları düzgün, bilekleri kıvrak, premier ligde kademe anlayışı öğrenmiş genç stopere.

Tipi basketbolcu gibi ama Turkiye liginde tutar mi bilmiyorum.. City alt yapisi falan yaziyor ama tam bir soru isareti gozukuyor..

Citynin alt yapisindan henuz hic bir futbolcu cikmadi ama fernando iyi bir referans oldu benim icin.. Cok maliyeti yoksa gelsin sonucta ingilterede futbol deneyimi var boru degil

Denayerdeki tek soru isaretim : Pozisyon alma bilgisi iyi mi ? Biri bu oglani stoper olarak baska takimlarda izledi mi ?
Analizci arkadaslar cevap verin... ;)
Çok iyi değil. Zaten normal şartlarda istemem, iyi bi stoper sayılmaz henüz. Gelişime açık. Yanında Maicon ve Fernando olacağı için kiralanmasına sıcak bakabilirim. Yanında Serdar, önünde Tolga olacak olsa kesinlikle istemezdim.

CONTENT-1845_3.gif

Vida tarzı bir adam gelmiyorsa denayere burun kıvırmak doğru değil bence bu takımda hızı ve tekniği ile iş yapar.Koca sezon serdar aziz ve ahmet çalık ile bitmez.

Yerine başkası alınamayacaksa gelsin,serdardan iyidir. Ancak bana kalırsa biraz paraya kıyıp adam akıllı hava toplarında etkili,rakibi ezen bi stoper alınsa çok daha iyi olur.

Üst Alt