jean claude billong - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hangi maçları temiz ki. Ne hikmetse sürekli bunların rakipleri kendi kalesine kafa golü attı hep. Doymadılar bir maçta iki kere attılar garanti olsun diye onda da doymadılar sonuç bu oldu

Kişiler üzerinden camiaya ağır küfürler etmek doğru değil. Ben açıkça söyleyeyim ki çok rahatsız oluyorum.

Takımların, teknik direktörlerin öyle aleni bir şekilde örgütlenerek şike yapması bu dönemde mümkün değil. Şikeciler takımlardaki bir şerefsizi bulup onunla şike yapar. Siz sadece Beşiktaş maçını konuşuyorsunuz ama Billiong denen adam Fenerbahçe maçını da Gençlerbirliği maçını da bunun yüzünden kaybetti Hatayspor. Merak ediyorsanız açın maçları izleyin.

Kişiler üzerinden camiaya ağır küfürler etmek doğru değil. Ben açıkça söyleyeyim ki çok rahatsız oluyorum.

Takımların, teknik direktörlerin öyle aleni bir şekilde örgütlenerek şike yapması bu dönemde mümkün değil. Şikeciler takımlardaki bir şerefsizi bulup onunla şike yapar. Siz sadece Beşiktaş maçını konuşuyorsunuz ama Billiong denen adam Fenerbahçe maçını da Gençlerbirliği maçını da bunun yüzünden kaybetti Hatayspor. Merak ediyorsanız açın maçları izleyin.
Hatay bence gerekeni yapmış.
Kenardaki teknik heyet oyundan alıp yönetime gerek raporu vermiştir.
Onlar da paket yapmış hemen apar topar.

Sorun şu, bu arkadaşı kim ayarttı ?
Billong Beşiktaş maçı öncesi kimlerle konuştu. Yazışmalar var mı ?
Bunlar gün yüzüne çıkacak mı ?

Bizim yönetim den birisi çıkıp, suç duyurusunda bulundu mu ?

Gscimbom mobil

kardeşim camialar içindekilerle karakterlere bürünür.

salt hatayspor'a kimsenin laf ettiği yok.

ama onursal başkanınız, başkanınız, basın sözcünüz, oyuncularınız hepsi ayrı ayrı garip karakterlere sahip.

o camiayı temsil edenler de kendi karakterlerini kulübe yansıtıyorlar.

rizesporla bizim ne alıp veremediğimiz olacak başkanı hasan kartal olmasa.

Hatay bence gerekeni yapmış.
Kenardaki teknik heyet oyundan alıp yönetime gerek raporu vermiştir.
Onlar da paket yapmış hemen apar topar.

Sorun şu, bu arkadaşı kim ayarttı ?
Billong Beşiktaş maçı öncesi kimlerle konuştu. Yazışmalar var mı ?
Bunlar gün yüzüne çıkacak mı ?

Bizim yönetim den birisi çıkıp, suç duyurusunda bulundu mu ?

Gscimbom mobil

Milli takım ya da başka takımlara transferiyle ilgili sözlerle yaptıysa şikeyi ispat edemeyiz. Para varsa işin içinde hesapları kontrol edilmeli.

kardeşim camialar içindekilerle karakterlere bürünür.

salt hatayspor'a kimsenin laf ettiği yok.

ama onursal başkanınız, başkanınız, basın sözcünüz, oyuncularınız hepsi ayrı ayrı garip karakterlere sahip.

o camiayı temsil edenler de kendi karakterlerini kulübe yansıtıyorlar.

rizesporla bizim ne alıp veremediğimiz olacak başkanı hasan kartal olmasa.

Adamlar anında kadro dışı bırakmış. Ne yapmasını bekliyorsunuz? Ben yönetim ve teknik ekibin bizlerle beraber maç anında anladığını düşünüyorum adamın şike yapıp maç sattığını.

Hatayspor stratejik olarak alt ligde isteyerek maç verdiğine adım gibi eminim. Kulüp kararıyla. Süper Ligi kaldıracak yapısı yoktu çıkmadı maç verdi, belki sattı bilmiyorum. Ama süper ligde takımlara karşı şampiyon olacak takımlara karşı maç seçtiğine inanmıyorum. Bu sezon her takımı yendi, yenildi. Beşiktaş maçı tamamen bireysel ve psikolojik kayıp.

Adamlar anında kadro dışı bırakmış. Ne yapmasını bekliyorsunuz? Ben yönetim ve teknik ekibin bizlerle beraber maç anında anladığını düşünüyorum adamın şike yapıp maç sattığını.

Hatayspor stratejik olarak alt ligde isteyerek maç verdiğine adım gibi eminim. Kulüp kararıyla. Süper Ligi kaldıracak yapısı yoktu çıkmadı maç verdi, belki sattı bilmiyorum. Ama süper ligde takımlara karşı şampiyon olacak takımlara karşı maç seçtiğine inanmıyorum. Bu sezon her takımı yendi, yenildi. Beşiktaş maçı tamamen bireysel ve psikolojik kayıp.

billong mevzusu hatay'a yazmaz, açıkçası beşiktaş'a da direkt yazmaz.

mevzunun açığa çıkacağını da düşünmüyorum zaten ama kesin bir şeyler oldu.

yıllarca zalad'a iftira atıldıysa bu herif de yıllarca unutulmamalı.

ha hatay'ın bu oyuncunun akıbetiyle ilgili açıklama yapması iyi olurdu, ne hoca ne yönetim yapmamış gördüğüm kadarıyla.

Bu mevzuya biz gec uyandik biraz(is averaja kalinca). Bjk Hatay mac basligi ve sergen basligina bakin. O tarihlerde övülmuş bjk/sergen

Bu mevzuya biz gec uyandik biraz(is averaja kalinca). Bjk Hatay mac basligi ve sergen basligina bakin. O tarihlerde övülmuş bjk/sergen

beşiktaş rosier ve josef'in net kırmızıyı hakettiği maçlarda övülürken de benzerdi durum, iyi top oynuyorlardı falan filan.

o gün 10 dk maçı izleyen hatay'ın savunma falan yapmadığını görürdü zaten, beşiktaş idman maçı gibi rahatça hücum etti 3-0'a kadar. sonra ben maçı kapattım zaten.

Son düzenleme:
Üst Alt