# Jean II Makoun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jean II Makoun

# Jean Makoun

makoun-ol.jpg

Geçtiğimiz hafta Arnavut oyuncu Lorik Cana'yı kadrosuna katarak büyük sükse yapan Galatasaray, bu kez O.Lyon'un yıldızına kanca attı. Bir dönem geleceğin yıldızları arasında gösterilen ve 2008 yılında Lyon'un 14 milyon Euro ödeyerek Lille'den kadrosuna kattığı Jean Makoun için Sarı-Kırmızılı ekibin temaslarda bulunduğu ifade edildi. Fransız basınında çıkan haberlere göre Lyon'da bir türlü dikiş tutturamayan Makoun'un takımından ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken bu oyuncu için Galatasaray'ın oldukça ısrarcı olduğu belirtildi.

Haberde, bu transferin önündeki en büyük engelin maddi anlaşmazlık olduğu ifade edildi. Galatasaray'ın bu oyuncu için Lyon'a 7 milyon Euro bonservis önerdiği ancak Fransız temsilcisinin de 14 milyon Euro verip aldığı bu oyuncuyu 7 milyon Euro'nun altında bir fiyata vermeye yanaşmadığı vurgulandı. Sarı-Kırmızılı kulüp ile görüşmelerin sürdüğü kaydedilirken, bu transferin gelecek hafta içinde netleşeceği ifade edildi.

HTSPOR.COM / DIŞ HABERLER / Erdem KELEŞ

Cevap: # Jean II Makoun

Galatasaray'ın bu oyuncu için Lyon'a 7 milyon Euro bonservis önerdiği ancak Fransız temsilcisinin de 14 milyon Euro verip aldığı bu oyuncuyu 7 milyon Euro'nun altında bir fiyata vermeye yanaşmadığı vurgulandı.

Bu ne demek şimdi?

Pahalı bir transfer, kaliteli olsa da nihayetinde hucum gucu olan biri degil, ust duzey bir on libero, dmc, kısacası. Yaşı da genç degil, pahalıya alınırsa ileride satısında zarar edebiliriz. Alınırsa yonetimin marka birini getirme isteginden kaynaklanır.

lyon satmaya devam ediyor Piquionne west ham a 2 milyon avroya satildi

Makoun icinse taraftar iyiki real macinda gol atti yoksa 2 ye bile satamazdik diyorlar ve cogu Defolsun diyor anlamiyorum boyle taraftari

Forumun genel Kallström aşkına inat ben Makoun2u isterim takımda.Elano Kallströmden çok daha üstün bir oyuncu.Arkasına Makoun-Cana ikilisini koyar aslanlar gibi aslantepeye çıkarırım takımı

Makoun yada Källström'den sadece biri bile gelse yeter bize. Ikisi de gelse zaten cok rahat sampiyon oluruz.

Galatasaray´a çok yakın bir isim Tiwitterına orta sahaya bir psikopat(Cana) ve 5 ciğerli bir savaşçı gelecek demişti , pisikopat geldikten sonra 5 ciğerli savaşçı konusunda tahminim Makoun idi . Umarım tuttururumda gelir .

Makoun-Cana-Elano.Galatasaray ortasahası için geliyor;
Bkz.Kaan Kural ohohosu :asd:

Mor forma Elano zaten var bu senenin parçalısı Cana her türlü alınacak bir de alternatif olanından Makoun için alırız.O orta saha ile uefa'da yarı final yaparız en az. bunu bildim bunu söylerim.Makoun hakkat 7 milyon euro ise o parayı versinler. Acımam o paraya ben

Üst Alt