Alper Yılmazlar

Taçsız Kral
Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği isimler arasında adı geçen Jean Michael Seri'nin menajeri transfer ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

depophotos_16262331_16_9_1559802800-880x495_16_9_1563192603.jpg

Galatasaray’ın yanı sıra Milan ve Roma’nın gündeminde olan Fulham’ın orta saha oyuncusu Jean Michael Seri’nin menajerinden flaş açıklamalar geldi.

Fulham’ın küme düşmesinin ardından takımdan ayrılmak isteyen 27 yaşındaki Fildişi Sahilli orta saha oyuncusuyla ilgili konuşan menajer Franklin Mala “Jean Michael Seri’yi isteyen çok fazla kulüp var. Neler olacağını göreceğiz, şu an sadece bekliyoruz.” dedi.

“Milan, Seri için hoş bir adres olur mu? Franck Kessie ile milli takımda, bu konular hakkında görüştü mü?” soruları üzerine Franklin Mala, “Fırsatları değerlendireceğiz. Dürüst olmak gerekirse, konuşup konuşmadıklarını bilmiyorum.” ifadelerini kullandı.

Jean Michael Seri ile ilgili sözlerine devam eden Franklin Mala, “Çok fazla fırsat var ve en iyisini seçeceğiz. Birçok kulüpten teklif var ama isim veremem.” açıklamasını yaptı.

“Fulham, Seri için ne kadar istiyor?” sorusuna da yanıt veren menajer Franklin Mala, “24,5 milyon euro talep ediyorlar” diyerek sözlerini noktaladı.

Bu arada geçen sezon Fulham’da 34 maça çıkan, 1 gol atıp, 3 asist yapan Seri için Galatasaray’ın satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yaptığı öne sürüldü.

Skor

Ozan Puki

İmparatore
Taçsız Kral
Bizim bu Seri'ye teklif atma hikayemizde bir iş var ama hadi bakalım. Ziyadesiyle mantıksız çünkü bize düşmesi çok zor bir oyuncu.

Berkan Yavuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Seri Jean Michael getir. :p

Berkan Yavuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Bu arada medyada yer alan bütün isimlerin yem olduğunu düşünüyorum.

Berkan Yavuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Artık gerçek bir isim söylemenin vakti gelmedi mi

Alper isim söyleyip söylememeleri önemli değil esasında mutlaka çalışılıyordur ama kamp dönemine ana transferleri yetiştirseler iyi olacaktı. Ben zaten çok bilindik isimler peşinde olduğumuzu düşünmüyorum, Onyekuru gibi kimsenin beklemediği isimler birden açıklanacak gibi geliyor. Scout transferleri.

Tuncay Van

Şef Gümüş Kıvrım
Adamlar Seri elinden cikarmak istiyorlar bonservizi ile bosuna kiralik ne göndermezler baska oyunculara bakilmasi gerek, tabi gercekten ilgilendiysek bu seri ile

Üst Alt