# Jem Paul Karacan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jem Paul Karacan

Cevap: # Jem Paul Karacan

videoya baktığımda gayet güçlü duruyor , Emre Çolak ile kıyaslamanızın nedenini anlayamadım

Barış'la karşılaştırmak bu adama haksızlık olur bence, ayağına hakim gibi görünüyor. Tabi bu videolardan birşey anlaşılmaz hele mevkii ortasahanın ortası ise, canlı izlemek lazım.

Bana göre gereksiz bir oyuncudur. Hele ki Oğuzhan ÖZYAKUP gibi biri varken (yanılmıyorsam Jem de Oğuzhan gibi ortasahanın ortasında görev alıyordu) esamesi bile okunmaz. Ayrıca 21 yaşına gelmiş bir oyuncu Avrupa' da çoktan bir yerlere gelirdi.

YouTube - Jem Karacan

şu videonun sonunda feneebaçe diyo eleman galiba fenerliymiş

ingilizcem fazla iyi olmadığı için anlayamadım tam olarak

Ingilzicen fazla iyi degil degil Ingilizcen yok, koca bir sifir. Madem Ingilizcen yok neden boyle sacma sapan bir iddia atiyorsun ortaya? Burada sonunda ne diyor Ingilizce bilmiyorum ama Fenerbahce diyor diye sorsana normal bir insan gibi. A Milli Takim'da oynamak icin onunde kimler var diye soruyor eleman bizim Jem'de Fenerbahce'den Emre Belozoglu ve Real Betis'den Mehemt Aurelio gibi onemli kulupler'den baya oyuncu var ama ben iyi oynamaya devam ettigim surece kendime guveniyorum umarim takima girerim diyor. Daha once de belirtiyim gibi TFF'nin resmi dergisi olan Tam Saha'ya verdigi reportaj'da ailecek Galatasaray'li olduklarini acik bir sekilde belirtmisti.

Şu yaş olayını abartıyoruz arkadaşlar.. Diego Milito kaçından sonra parladı.. Grafite dediğimiz adam 20 yaşında futbola başlamış :)

Eğer bir yıldız izlenimi vermiş olsaydı Manu veyahut Gunners gözlerinin önünde ki bu yeteneği kaçırmazdı diye düşünüyorum. Umarım ben yanılırım ve ülkemiz büyük bir yıldız kazanır. Artık bizde Şampiyonlar Ligi' ne üç yada dört takım gönderelim.

Objektifmiş gibi davranmaya çalışan rakip takım taraftarı üyeleri çok seviyorum olm,film çevirebilirim.Ben de yaptım zamanında bunu,fener forumuna gidip objektif takılmaya çalıştım baktım olmadı sonra sövdüm kaçtım.

Bu arada seviyorum hepinizi ha,sorunum yok. :D

Üst Alt