Jeremain Lens, Fenerbahçe'ye Transferini Resmen Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jeremain Lens, Fenerbahçe'ye Transferini Resmen Açıkladı!

lens_sev_sunderland.jpg

AJANSSPOR
- Hollanda’nın Fox Sports kanalına özel bir röportaj veren Hollandalı oyuncu, “Yarın Fenerbahçe için sağlık kontrolünden geçeceğim. Bir problem yaşanmasını beklemiyorum. Bu transferi iple çekiyorum. Fenerbahçe harika bir kulüp ve benim için büyük bir meydan okuma” ifadelerini kullandı.

Dick Advocaat ile iyi bir ilişkisi olduğunu belirten 28 yaşındaki oyuncu, “Benim kalitemi biliyor. Ama bu demek değil ki bana torpil geçiyor” dedi.

Sunderland’de pek fazla forma giyme şansı bulamadığını ifade eden Lens, “Genelde kenarda oturuyordum. Kulüple bir problemim yok. Sadece benden kurtulmak istediler" diye konuştu.

Fenerbahçe’nin bu transferi kiralık olarak gerçekleştireceği belirtiliyor.

Çok iş yapacağını düşünmüyorum.Boş transfer.Klasik azizin koyun sürüsü taraftarından gaz alma çabaları.

Topu taşıyan değil de daha çok golcü bir kanat oyuncusu. Bir Nani veya Volkan ile kıyaslanmaz o açıdan. Doğru düzgün yaratıcı bi orta saha bulamazlarsa faydasını pek göremezler bence.

Tapa

Oyuncu Kiralık.. Sunderland opsiyon falan koymamış.. sadece 1 yıllık kiralık oynayacak.. bonservis bedeli 10 milyon euro imiş..

Üst Alt