# Jesse Sekidika - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

Bunu da kiralık verirsek şaşırmam
Garip bir şekilde alternatif az diye transfer isterken eldekiler de gitmeye başladı
bkz: ali yavuz

Herif yetenek anlamında patlak olabilir, sonuçta antrenman izlemiyoruz ama safi hızıyla bile şu kadrodan sıyrılıp az da olsa şans bulması lazım. Savunma arkasına top atar atar koştururuz bunu ama bu kadar düşünülmemesi oyun aklıyla ilgili karalar bağlatıyor bana.

oynatmiyacaksiniz ne diye alirsiniz anlam veremiyorum böyle transferlere, heralde yönetim aldi neyin bedellini ödediyse artik bu transfer ile terimde istemedi icin iyi olsa bile inada oynatmiyor.

bari şu anteb maçında heriflerin içinden geçip al da at dercesine orta yaptığı pozisyonu tekrar izleyip umutlanmak suretiyle herife olan düşüncemi pozitif hale getirmeğe çalışayım

çöp möp oynasın işte. hızlı koşan adamlara hasret kaldık
genç düşmanı terim şans vermez muhtemelen (24 yaşında herif gerçi gençliği kalmamış)
özellikle aldırıp oynatmamak ayrı bir sapıklık. gökoğlan erman kılıç ogulcan sekidika diye uzar gider liste

Hiç süre bile vermedik bu adama, Şöyle 3 maç peş peşe oynatsak ne kaybeceğiz ki elimizdeki kanatlardan daha hareketli olacağı kesin.

Üst Alt