# Jesse Sekidika - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

Su gerçekte var bazen çok pahalı transferler elde patlar bazen çok ucuz önemsiz görünen transferler umulmadık başarı kazanır
Ben bu futbolcunun çok değil 2 sene sonrası yurt dışına rahatlıkla gider.Bide FATİH HOCA faktörü var..
Şefika GS ya gelirken BUNUDA düşünmüştür..
Avrupalı kulubler ve teknik adam ve heyetler .Türkiye Yİ futbolda izliyorlardı..Fatih'in yetiştirdiği topçu Rağbet görür.

GM 5 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Eskişehir iyi ki çakallık yapmaya çalışmış. Hala ayıp olmasın diye 3-5 bir şey atma derdindeydi bizimkiler. Senelik 250 bin € da gayet iyi. Hem daha iyisi için çabalar hem tutmazsa kolaylıkla elden çıkarılabilir. Hayırlı uğurlu olsun tekrar.

bu eskişehire biz niye acıyoruz zaten anlamıyorum bunlar bizim 1987'de şampiyonluğumuzda son maç puan almak için her şeyi yaptılar hedefsiz olmalarına rağmen. Sonra şike olaylarına v.s Tarık-veysel kazıklarına girmiyorum bile. Sonuna kadar hak ediyorlar düştükleri durumu bizi ilgilendirmez. Zamanında bunların amigosu orhan, fb tribünlerini yönetiyordu fb'yle kardeşlikleri çok eskidir.

bu eskişehire biz niye acıyoruz zaten anlamıyorum bunlar bizim 1987'de şampiyonluğumuzda son maç puan almak için her şeyi yaptılar hedefsiz olmalarına rağmen. Sonra şike olaylarına v.s Tarık-veysel kazıklarına girmiyorum bile. Sonuna kadar hak ediyorlar düştükleri durumu bizi ilgilendirmez. Zamanında bunların amigosu orhan, fb tribünlerini yönetiyordu fb'yle kardeşlikleri çok eskidir.

Eskişehir'e has değil her Anadolu takımına aynı yav. Kimseyle kötü olmayalım diye kırk takla atıyoruz. Hiçbirine değmez. Unutmamak lazım: "Cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla döşenmiştir."

Eskisehir performansi degil de Bizde nasil oynayacak kendini gelistirecek kalite ve yetenek varmi izleyip görecegiz

1 futbolcu konusunda yanıldığım çok az olmuştur.2 3 maçında 90 dakka izleme imkanı bulmuştum Jessenin.Genelde hızlı ve çabuk afrikalı oyuncularda mental açıdan zayıflık olur.Pasları ve oyun görüşleri iyi değildir.Fakat ilginç bu Jesse de oyun görüşü ve pas konusunda bir hayli başarılı.Zaten çok hızlı bir oyuncu.Eğer bizdede kendini daha geliştirirse son yılların en büyük fiyat performanslarından birini alacağız bence.Ha olduda tutmatı zaten adam bedava oynuyor neredeyse bizim için her türlü kazanç transferi.

Jessinho çok rahat geçiyor rakipleri. Hemde çok basit bir vücut çalım - top aniden durdurma kombinasyonu ile. Öyle çok şova kaçmıyor.

Çok rahat Adam geçiyor 1e1 de ve umuyoruz ki, çokça stoper ve bekleri pazara gönderecek.

İnşallah çok başarılı olur da yılın Fiyat / Performans Transferi olur.

Üst Alt