Jo en az 3 hafta yok! - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jo en az 3 hafta yok!

Cevap: Jo en az 3 hafta yok!

Abi öylede 9 yabancı oluyordu biri yollanacaktı işte en zayıf halka Nonda yollandı...

Leo Franco yollansaydı demeyin gördük Antalyaspor maçındaki Ufuk rezaletini kaleye 1 km/h hızlı gelen topu içeri aldı yok adama çarpmış bilmem ne,ikinci gol sanki evlat acısı değil miydi :)

Bana kalırsa Nonda da Franco da Kewell da kalmalıydı, Neill+Jo transferleri yeterliydi. Ha illa Nonda'yı yolluyorsan yerine forvet alıcaksın. Benim söylediğim bu başkan. Yerli forvet alınmalıydı Jo'nun yedeği olarak.

Cevap: Jo 3 hafta yok !

emre-baros-18439_501.jpg

bu emre mi bu resmi hiç görmemiştim barosa teması yok diyorlardı:(

ya arkadaşlar yanılmıyorsam barosun sol ayağı kırıldı.Orasını anladımda bu emre öküzü diziyle nasıl kırdı barosun ayağını?

Besle kargayı oysun gözünü bu emre belözoğlu ne kadar karaktersiz bir herifmiş ya çok pis sövesim var bu herife :mad: yolda falan görsem sataşırım buna ya yemin ediyorum :mad: nerde oturuyorki bu herif Ataşehir de mi ?

Kimse, bilerek ve isteyerek, herhangi bi alet edavat da kullanmadıkça, tek hareketle birinin herhangi bi organını kıramaz. Fesatlığın gereği yok, futbolda olabilen şeyler bunlar.

Jo nun sakatlanması çok kötü oldu iyişallah biran önce döner...Bu sakatlık belasından ne zaman kurtulacaz biz:(

koyacaksın 11 tane Barış gibi Sarp gibi adamı takıma vur kır parçala dagıt diyip salacaksın ortalıga....

3 senedir nedir bu sakatlıklardan çektigimiz çile yav.Şampiyonluk gitti resmen gecen sene.bu senede işimiz zor bu gidişle...:(

Senelerdir Galatasaray düşmanı medya ve eski hakem bozması şerefsizlerin, hakemleri "bunların hepsi artiz, yalan yere yatıp sizi kandırıyorlar" vs.

söylemlerle baskı altına almasının sonuçlarıdır bütün bunlar. Hakemlerin bize karşı bu vurdumduymaz tavrından destek alıpta oyuncularını

1 puan uğruna azgın köpekler gibi üstümüze salan ezik teknik direktörleri de unutmamak lazım.

Elinizden geleni ardınıza koymayın, her kırılan kemiğe karşı bir kupa vereceksiniz bize eşşek gibi...

Onun bu takıma katkısı sadece skorlardan ibaret olmayacaktır. Biz bu takımın başına sadece antrenör getirmedik. Uzun vadeli bir yapı getirdik. Bu cümleyi ilke alsak artık diyorum?

siz o uzun vadeye inanmayın.2 sene üst üste başarısız olsun direk kapı dışına konur.Türk Futbolunda uzun vadeli plan yoktur.bunu kafanıza sokun

yalnız caner'den çok korkuyorum.Dikkat ediyorum son 3 maçtır resmen ayağını kırmak için dalıyorlar adama.onun çok dikkat etmesi lazım.şükürler olsunki şuana kadar bir şey olmadı

Jo'dan ümidi kesin. Yanlış teşhiş konulur al sana 3-4 ay yok. Geçmiş Olsun, iyi ki kiralıkmış der. Teselli olursunuz. Olan da adama olur.

yalnız caner'den çok korkuyorum.Dikkat ediyorum son 3 maçtır resmen ayağını kırmak için dalıyorlar adama.onun çok dikkat etmesi lazım.şükürler olsunki şuana kadar bir şey olmadı

Bu acayip dikkatimi çekti benimde. Özellikle Caner'e acayip sert dalıyorlar. Hemen kimin formu artmaya başlasa zaten bir oyunlar dönmeye başlıyor. Bence ligin adı değişsin şöyle olsun: Turkcell KASAP Lig.

Üst Alt