Jo ve Gio transferinin FB TV'de ne işi var? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jo ve Gio transferinin FB TV'de ne işi var?

Cevap: Jo ve Gio transferinin Fb TV'de ne işi var?

bunlar hep boyle nedense.. antu'da da sacma sacma elestiriler, yorumlar var rezalet rezalet.tam anlamıyla rezalet

Cevap: Jo ve Gio transferinin Fb TV'de ne işi var?

Çok amatörce ve küçükçe vede ezikçe hareketler rakip takımın transferleri hakkında yorum yapmak.Tabi bunlarda fenere yakkışan ahreketler.Yakında görecekler eleştirdikler transferlerimizi ve sezon sonunda yine şampiyonluk kutlamalarımızı gösterecekler televizyonlarında :D:D

Cevap: Jo ve Gio transferinin FB TV'de ne işi var?

bir 20:45'i bunlar kaldıramaz bunlar zaten transferleri daha hazmedemediler :biggringift:

Daha önce de ben denk gelmiştim bir voleybol maçıydı sanırım.Nasıl çirkefçe eleştiriler yapıyorlardı anlatamam.İşte o zaman bir kere daha anladım Galatasaray'la Fenerbahçe arasındaki farkı..Bizim kanalımızda onların adı bile geçmez...O kadar gururluyum ki Galatasaray'lı olduğum için:)Duruşumuz yeter:2_thumbs_up_-_anima

Napacaksın rakibi kötüleceksin ki taraftarlarını susturabilsinler yoksa kendi taraftarları bunları linç edicek Galatasaray tarafından ezildik diye.

Saçma sapan eleştirdikleri yetmiyor bir yanlış bilgi de veriyorlardı, dos Santos'un da opsiyonu yokmuş ve Avrupa'da oynayamayacakmış gibi konuştular. Hele bir de "bunların parası nerden geliyor? Federasyon kulüplerin gelir giderlerini incelemeli" sorusu var ki anlamak mümkün değil. Neill'in bonservisi az, diğerleri de kiralık zaten, ne maliyeti? 5-6m her istediğimizde buluruz siz merak etmeyin. Siz Guiza'ya 14m Euro muydu, 17m Euro muydu saçarken biz soruyor muyduk nereden bunun suyu diye? Sizin gelir-giderleri incelesek neler çıkacak acaba? Brezilya'ya saçtığınız paralar mesela?

Böyle gaza gelip onlara hitaben yazmaya başlamışım yine, neyse ciddiye almayalım, kıskançlıklarından çatır çatır çatlıyorlar, o kadar uğraşıp kimseyi alamadılar, yine Gökhan'ı almakla iyi yaptılar ama onlara pek faydası dokunmasa da bize lazım gibi şu an :)

Ne yapsalardı ??

Aykutun Brezilyada futbolcu almak için çabalayıp eli boş dönüp, sonrada bizim takımımız yeterli bunun için transfer yapamayacağız demesini mi,

yoksa yıldız aldık diyip Gökhan Ünalla taraftarı mı kandırmaya çalışsalardı ??

Stat zemininden bahsedemezler, zira son çıkan haberlere göre o zemine devre arasında prinç ektirmiş Aziz Yıldıvım onun için bileklere kadar su içinde oynadıklarını mı tartışsalardı ??

En iyi bildikleri şeyi, Avrupalı rakipleri Büyük Galatasarayımızı konuşarak kendilerini kandırıyorlar, bu şaşkınlık niye...

Kaale bile almaya değmez.R.Carlos zaten gerekeni söyledi.Eğitimsiz dedi fb camiası için.Cahili cuhelalar.

İnşallah bir aksilik çıkmazsa bu sezon hem ligde Ali Sami Yen 'de hem de ben isterim ki kupa finalinde bu kadar kolay eşleşme almışlarken onlarla karşılaşıp ligdeki 7-0 , kupadaki 5-1 destanını tekrar okutalım.

2sinin opsiyonun olduğunu bilmiyor galiba kuşlar çok ötmesinler keserler seslerini o adamlarda akıl olsa 4aylığına adam alındı diye eleştirmez sezon sonu 2side bonservisiyle bizim elimizde olacak günü kurtarmak için demezmi gider 30-31lik adamları doldururduk günü kurtarmak isteseydik jo 22 dos santos 20yaşında o kuşlara selam olsun çok girmesin biyerlerine kendilerini biliyoruz hala alex le deividle oynuyolar alex 35 yaşında fener günü kurtarıyor demiyorda biz 20-22 lik adamları alırken hemde türkiye ligine getirebilceğin kalitenin üstünde oyuncuları alıyoruz gidip brezilya liginden 22yaşındaki dentinho yu alanlar utansın adamın avrupada top oynamışlığı yok brezilya liginden topluyolar o ligde ronaldo bile gol krallığına koşuyor herneyse bunlar böyle işte klasik kuş öter öter öter susarlar tekrar öterler ayrıca fenerbahçe kendi hedeflerine baksın büyük klübüz diye geçiniyolar hedefimiz lig şampiyonluğu diyorlar bunlar böyle lille maçında görücem ben fb yi bakalım çok güveniyo aziz yıldırım takımına daha twenteyi yenemiyosun önderlerle selçuklarla wedersonlarla alexle nereye kadar? Lille'i güçbela eledin ya liverpool ? liverpool maçına wederson deividlemi çıkacan şimdi yazar olsaydım inşallah ilerki senelerde olucam şu fenerbahçe medyasını fena yapıcam mubarek bütün hepsi fenerli yazarların hepsi yalaka satılmış medya boşuna demiyorlar osman tamburacı mehmet demirkol ve rıdvan 'dan başka tarafsız yorumcu varmı hepsi fenerbahçe yalakası

programa bende denk geldim zapping yaparken programın ismi yeraltıydı galiba bu gidişle yeraltı değil yerin dibine girecekler galiba kıskançlık çekememizlik son haddinde yazık onlara sadece acıyorum

Tamam bunlarınki kıskançlık anlıyorum peki bizim takımımızı yorumlayan şahsiyetlere ne demeli. Levent Tüzemen'den başka olumlu transfer yorumu yapan yazar/yorumcu görmedim ben. Mesala geçen gün Bülent Tulun bir programda Giovanni Dos Santos transferini yorumlarken aynen şu kelimeleri sarfetti. "... ama tabi Galatasaray bunu kiraladıysa Galatasaray'ın Dos Santos'u transfer edebilmesi biraz hayal yani bonservisiyle alabilmesi biraz hayal" aynen bunları söyledi. Dos Santos radyo programına kendisi söylüyor opsiyonlu olarak kiralandım diye ama adam sırf eleştirmek için neler söylüyor.

2sinin opsiyonun olduğunu bilmiyor galiba kuşlar çok ötmesinler keserler seslerini o adamlarda akıl olsa 4aylığına adam alındı diye eleştirmez sezon sonu 2side bonservisiyle bizim elimizde olacak günü kurtarmak için demezmi gider 30-31lik adamları doldururduk günü kurtarmak isteseydik jo 22 dos santos 20yaşında o kuşlara selam olsun çok girmesin biyerlerine kendilerini biliyoruz hala alex le deividle oynuyolar alex 35 yaşında fener günü kurtarıyor demiyorda biz 20-22 lik adamları alırken hemde türkiye ligine getirebilceğin kalitenin üstünde oyuncuları alıyoruz gidip brezilya liginden 22yaşındaki dentinho yu alanlar utansın adamın avrupada top oynamışlığı yok brezilya liginden topluyolar o ligde ronaldo bile gol krallığına koşuyor herneyse bunlar böyle işte klasik kuş öter öter öter susarlar tekrar öterler ayrıca fenerbahçe kendi hedeflerine baksın büyük klübüz diye geçiniyolar hedefimiz lig şampiyonluğu diyorlar bunlar böyle lille maçında görücem ben fb yi bakalım çok güveniyo aziz yıldırım takımına daha twenteyi yenemiyosun önderlerle selçuklarla wedersonlarla alexle nereye kadar? Lille'i güçbela eledin ya liverpool ? liverpool maçına wederson deividlemi çıkacan şimdi yazar olsaydım inşallah ilerki senelerde olucam şu fenerbahçe medyasını fena yapıcam mubarek bütün hepsi fenerli yazarların hepsi yalaka satılmış medya boşuna demiyorlar osman tamburacı mehmet demirkol ve rıdvan 'dan başka tarafsız yorumcu varmı hepsi fenerbahçe yalakası

aman kardeşim sakın yazar filan olayım deme:ciftetelli::p

Üst Alt