Johan Elmander Danimarka'da Karşılandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johan Elmander Danimarka'da Karşılandı

Cevap: Johan Elmander Danimarka'da Karşılandı

ne gerek war böle şelere..

bu futbol ... böyle birsey bir takimi kücültmez tam tersine dahada büyütür .. varmi bunu yapacak baska bi taraftar ? YOK! iste buda fark yaratir ... sirf elmander yönünden bakma ordaki isvec basini öbür futbolcular ne düsünür biliyormusun ? hey ..q bizimkilere bak bunlara bak diye düsünür! ;) bir sürü avrupali galatasaray sempatizani sirf söyle seleri gördükleri icin ... futbol sov dur buda bu sov un parcasi ;)

Türkçede "w" diye bir harf yok arkadaşım . Ayrıca "y" diyede bir harf var belki lazım olur sana

bi defa bana gramer öğretmeden önce, dahi anlamına gelen de yi ayır(diyede). Gülünç duruma da düşme. Lazım olur die şeeetttim :D illa uzatırsak cümle sonuna nokta da konur diil mi öğretmenim. önce kendi dilini gramerini düzelt ki (bak ayrı) sonra böle gülünç duruma düşme.

ayrıca, elmander ne yapmış ? geleli 6 ay olmayan adama böyle şeler yapılırken, adam neden üstüne koymaya çalışsın ? yıllardır kızmıo muyuz taraftarlara, transfer karşılamasını 234234234 kişi yapıolar diye. Herkes kendine gelsin, bişeyin de b.kunu çıkartmayalım.

bi defa bana gramer öğretmeden önce, dahi anlamına gelen de yi ayır(diyede). Gülünç duruma da düşme. Lazım olur die şeeetttim :D illa uzatırsak cümle sonuna nokta da konur diil mi öğretmenim. önce kendi dilini gramerini düzelt ki (bak ayrı) sonra böle gülünç duruma düşme.

ayrıca, elmander ne yapmış ? geleli 6 ay olmayan adama böyle şeler yapılırken, adam neden üstüne koymaya çalışsın ? yıllardır kızmıo muyuz taraftarlara, transfer karşılamasını 234234234 kişi yapıolar diye. Herkes kendine gelsin, bişeyin de b.kunu çıkartmayalım.

Konuşma diliyle yazma dili de farklıdır birbirinden.. Bir ders verirken derslik olma lütfen! Tartışmaya girmeyi düşünmüyordum ama, oyuncumuzu motive eden bir davranışı bile gereksiz gören birisi nedense antipatik geldi bana...

Konuşma diliyle yazma dili de farklıdır birbirinden.. Bir ders verirken derslik olma lütfen! Tartışmaya girmeyi düşünmüyordum ama, oyuncumuzu motive eden bir davranışı bile gereksiz gören birisi nedense antipatik geldi bana...

Hoş; konunun üzerinden çok geçmiş. Geç kalmışım ama bütün yazılanların arasından böyle sivriliveren bir yazı görünce "Yuhhh!" demeden de edemedim.

Oha ya zlatan geçiyo kimse tiye almıyo harbi acayip taraftarımız var he inş anlatmıştır zlatana takımı :)

topçu var topçu var .. bu adama ne kadar sevgi göstersende sana karşı şımarıklık yapmaz .. ayrıca bu tür şeyler gayet hoş adamı onere ne kadar sevildigini gösteren hareketler ben şahsen gurur duydum lakin böyle karakterli adamlarda böyle şeyler gayet pozitif etki yapar. ayrıyetten adamın takımda havası oldu:cool: büyüksün#9

Beyler bence bu karsilama cok iyi oldu dusunsenize. Danimarkada ulken adina maca cikiyorsun donuste otobusde senin top kosturdugun klubun taraftari Johan Elmander diye inletiyor Danimarka sokaklarini :D. Zlatan'da gordu tabi bunu.. Iyi hava atmistir.

Daha cok ozveriyle oynar zaten hep oyleydi 99% oyniyosa 100% verir artik.

Danimarka-İsveç maçı öncesi Elmander'e destek

[video=youtube;N4s1rb525nU]https://www.youtube.com/watch?v=N4s1rb525nU&feature=related[/video]

Cevap: Danimarka-İsveç maçı öncesi Elmander'e destek

vardı la bu konu?yoksa şu an farklı bir başlıktamıyım?yoksa uyuyormuyum ben şuan?belki de...neyse yav naapıyosanız yapın.

Cevap: Danimarka-İsveç maçı öncesi Elmander'e destek

süper olmuş adamı kıskanmıştır isveç milli takımı :)

Oraya giden ve bunu düşünen renktaşlarada helal olsun.

çok iyi olmuş.helal olsun taraftara.hakeden adama yapılmış.şımarmaz nasıl olsa.eferin.

İsveç milli takımındaki futbolcuların haleti ruhiyesini düşünmek bile istemiyorum. Heleki Zlatan kendini kül kedisi gibi hissetmiştir garibim. Biz Türkler alem milletiz :D

Üst Alt