Johan Elmander Galatasaray'da ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johan Elmander Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Johan Elmander resmen Galatasaray'da

Drogba'ya iyi bir alternatif olacağı konusunda şüphem yok. Hayırlı olsun.

Adnan Sezgin: ''Galatasaray daha iyi oyunculari hak ediyor, Elmander 3. sinif oyuncu.''

İğrenç bir haber aldım biraz önce telefonla. Arkadaşım ali gürsoy´un yeğeninden duymuş‚ ünal aysal Hazard´la her

konuda anlaşmış‚ lille´le de görüşüyorlarmış‚ fatih terim alın derse daha doğrusu o kadar parayı vermeye değer

bulursa(!) maliyeti ne olursa olsun Hazard´ı alacaklarmış. Hazard´la beraber bir futbolcu daha varmış onun ismini

kimseye söylemiyormuş ünal aysal‚ onun için de bomba demiş.

İnşallah tarator üstün futbol zekasını konuşturur bu adam bu kadar etmez bunun yerine 15 tane muhammed sarr alırız der de almazlar

Yem mi atıyor acaba angut :D

herkes Drogba diye tutturdu, bi gorelim once sonra konusuruz, bune hayalcilik.. resmi birsey yok, Drogba sanki bizdeymis gibi konusuyor herkes... biraz ciddi olun

droba bence bu haberden sonra yatar baros var simdide elmander bir tanede yerli alicaklar bence forvet konusu kapanmistir

herkes Drogba diye tutturdu, bi gorelim once sonra konusuruz, bune hayalcilik.. resmi birsey yok, Drogba sanki bizdeymis gibi konusuyor herkes... biraz ciddi olun

katılıyorum arkadaşlar abartmayın ya Drogba sanki bizdeymiş gibi bence fazla hayal kurmaya gerek yok Elmander-Baros-Stancu olcak seneye forvetlerimiz gönderilen olmazsa belki bir de yerli alırız

Drogba mi drogba ne arar la burda

Saka bi yana bunlar topluca birsey iciyorda ne oldugunu ben cozemedim hala

Drogba yine iyi, sen birde eto ve hazard cilari gorecen

Elmander tek olarak santrafor oynarsa etkisiz olur..Yanında baros olursa süper işler yapar.

Barosda giderse şaşırmayın..

Bence Baros gider esasoğlan gelir. Elmanderde iyi bir yedek olur. 4-4-2 oynarsak 2 si birlikte oynar.

Elmanderin en önemli özelliği asist yeteneği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt