# John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar

Cevap: Aslan’a 2 dünya yıldızı....

Bak kendin diyorsun, Lincoln kadar alır diye. Göndersinler Lincoln u. Hunti fazla fazla hakeder, enazından Lincoln den fazla :ka05:

Onu ben Lincoln kadar alır derken yani tepki gelmesin deiye sölemedim.Lincoln'den çok fazla para alır.Artık Lincoln'ü göndersek neye yara.Adam 2 yıllık parasını aldı son senesi kaldı.Amacımız yıldız yetiştirmek olmalı.Carruscalarda Riberylerde olduğu gibi.

Bu arada Carrusca gibi derken yani o mantaliteyle alınması lazım demek istedim.

ahh keşke gelse.ama çok çok zor ya.babeli alamıyoz.koskoca real madrid den koskoca yıldız.pfff.ah para olsa

Hunti :GOOL: :GOOL: :GOOL:

:m26: :m26: :m26: :m26: :m26: :m26: :m26: :m26:

Ben diyorum ki, Türkiye Ligi nin gol rekorunu kırar !:GOOL::GOOL::GOOL:

O iş zor ama 25+ gol rahat rahat atar. Baros'la birlikte 45-50'yi bulurlar ;)

@ Gelmesi konusundaki en büyük avantajımız Rijkaard fakat bunun da gelmesi için yeterli olacağını sanmıyorum. Özellikle Real Madrid'le anlaşılması bayağı zor gözüküyor.

Heitinga'nın transferi mümkün görünüyor. Klaas Jan Huntelaar'ın gelmesi zor gibi ama gelirse havaalanının halini düşünmek bile istemiyorum:)

Ben demiştim daha önce "bir şeyi 40 kere söylersen 41.de olurmuş" diye. 1 ay dır Hunti diye diye dilimde tüy bitti :D Olacak sonunda görün bakın :f50:

Basın isteğe göre transfer haberi yapıyor:D Bende yarına Van Der Vaart istiyorum basın duy bu sesi:D

Üst Alt