# John Mensah - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Mensah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # John Mensah

Mensah da uzun boylu biri degil, Semih de öyle yani Kafa toplarinda bayagi bi zorlaniriz. Semihin yaninda yada Mensahin yaninda Servet gibi bi adam oynamasi lazim yoksa isimiz cok zor.. :)

Mensah sag bek da oynayabiliyor. Topla iyi oynar hizlida..

Müthiş bir güç , teknik ve hız var...

johnmensah.jpg

abi zaten bu adam o omuzlarla omuz omuza bir mücadeleye girdiğinde adamı anasından doğduğuna pişman eder. şöyle bir halı saha maçında bana bir omuz attığını hayal ediyorumda (birde tellerin orda) heralde ordan beni spatula ile kazırlar.

Mensah da uzun boylu biri degil, Semih de öyle yani Kafa toplarinda bayagi bi zorlaniriz. Semihin yaninda yada Mensahin yaninda Servet gibi bi adam oynamasi lazim yoksa isimiz cok zor.. :)

Mensah sag acik da oynayabiliyor. Topla iyi oynar hizlida..

güçlü, topla iyi oynuyor, hızlı, ayrıca sağ bek oynuyor, ... aradığımız stoper değil mi bu? lyon vermeye razıysa kaçırmamak gerek ... :)

Ya kusura bakmayin yanliz yazmisim.. Sag bek yazacagima sag acik yazmisim.. forvet yapdik adami.. :D

Harika bir transfer olacagi kesin hayirlisi..

Bu adam Servet'in zenci versiyonu.

Azıcık boydan kısa kız annem :D:D:D:p:p:p (bkz:leblebi koydum tasa gız annem) :D

Şaka bir yana bu adamı Rennes'teyken de izliyordum. Gerçekten hem topu oyuna sokabilen hem de çok güçlü tipik Afrikalı futbolcu fiziği var. Alırsak iyi iş yapmış oluruz hem yaşı da genç sayılır.

Bu adam inşallah olur yaa. Bu güne kadar bizimle ismi geçen en iyi stoper ve tam aradığımız gibi çok süratli adam

doğrudur inşallah haberler en az babel kadar sevinirim valla :D

geçen sezon da çok istemiştim lyon almıştı. bize gelirse türkiye'nin açık ara en iyi stoperi olur. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt