Haber - Jorge Jesus: "Bazen bu ligin sportif gerçekliği olduğunu düşünmüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jorge Jesus: "Bazen bu ligin sportif gerçekliği olduğunu düşünmüyorum"

1681935122031.png

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Başakşehir'i 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de Teknik Direktör Jorge Jesus açıklamalar yaptı.

"Bugünkü hedefimiz 3 puan almaktır. Zor bir maçtı ve iyi bir ekibe karşı oynadık. Devre arasına geride girdik, soyunma odasında takımla konuştuk. Maçı kondüsyonumuzla, son haftalardaki duygusal yoğunluğumuzla kazandık."

"Bazen bu ligin sportif gerçekliği olduğunu düşünmüyorum, bunu daha önce de dile getirmiştim ancak sonuna kadar kovalayacağız ve her maçı aynı motivasyonla sahaya çıkacağız. Saha içinde oyuncular arasında çekişmeler, hatalar olabilir. Futbolda normal bunlar. Takım daha sonra hatasını telafi etti. Bu hırs, bu irade hoşuma gitti. Rakibi son yarım saat kalesine gömdük. İki gol Joao Pedro için iyi oldu. Şanssız bir dönem geçiriyordu."

vay anasını. uyduruk kırmızı kartla hakem sayesinde göte bala maç kazanmak ve sonrasında bu açıklamaları yapmak. tam bir fener*ahce arsızlığı

Karpuz adam rakip 10 kişi ve öndeydi bi zahmet baskı kuruver. Kalesine hapsetmişmiş yaprağımm

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Ben bu dangalağa kızmıyorum artık. Adam yolunu bulmuş, ne yapsa ne dese nasıl olsa bir karşılığı yok.

Adam çıksa TFF yetkililerinin anasına bacısına laf etse yine ceza vermeyecekler herhalde. Adam yurt dışında senin liginin şaibeli olduğunu söylüyor seni tüm Avrupa'ya rezil ediyor, sen adama ceza dahi vermiyorsun.

Adam hakaretlerle birlikte hakemin üstüne falan yürüyor göstermelik 1 maç ceza veriyorlar.

Durum böyle olunca adam istediği gibi at koşturur tabi. Balık baştan kokar abi.

Tabi bu karı kılıklı dangalağa da söveriz yine de.

Üst Alt