jorge sampaoli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

jorge sampaoli

topu verdik enaiyilere boş boş dolandılar öyle xglerde de sıçmışlar. arenada yeriz bunları

İlk yarı biz baskıyı geri çekene kadar adamlar pas bile yapamadı, savunmadan çıkmakta zorlandılar. Hoca niye 2.yarı geri çekti anlamadım, en azından bi 20 dk daha devam etmeliydik. Gerçi bizim takım da çabuk yoruluyor bu iş biraz can sıkıcı, 75lere kadar o kondisyonu taşımamız lazım

Çok sakatı var Sevilla'nın ama. Savunma hattı mezarlık gibi bu sezon. Kadro istikrarı yakalayamadılar bir türlü. Nianzou - Marcao - Bade sürekli sakattılar. Marcao - Bade hala sakat. Gudelj - Fernando falan oynatıyorlar stoperde.
hiç mi stoper yok yaw
Şili ile Messi’nin elinden Copa America aldı. Yılın Milli Takım hocası seçilmişti vs. Marsilya’da başarısız değildi bu arada. Transfer konusunda anlaşamadığı için ayrıldı, Sevilla’da da kötü diyemem; bu yıl leşler

Geçen sezon 4-2 aldığımız Marsilya maçında hiç beğenmedim bunları. Sol bekleri yok gibi oynuyorlardı. Marsilya UEFA grubunda en güçlü takımken 3. oldu. Konferans'ı da alamadı

hiç mi stoper yok yaw

Geçen sezon 4-2 aldığımız Marsilya maçında hiç beğenmedim bunları. Sol bekleri yok gibi oynuyorlardı. Marsilya UEFA grubunda en güçlü takımken 3. oldu. Konferans'ı da alamadı
3’lüye çok uygun bir kadro yoktu ama ona rağmen iyi futbolla PSG’nin ardından 2. oldular. Şampiyonluk gibi bir şey zaten. Bu sene Tudor 3’lüye uygun isimleri aldı, daha kompakt oldu. Bir de 3-3-3-1 gibi oldukça asimetrik bir sistemi vardı. İyi de işler yaptı. Hücumda AL’de -bizde dahil- herkes kapandığı için çözüm üretememişlerdi. Genel anlamda başarılı hoca

Üst Alt