Josef de Souza Galatasaray ile Anlaştı İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Josef de Souza Galatasaray ile Anlaştı İddiası!

jonson. wc fırçası ile onore edilen şahsın kıçına çarpıp gol olmustu
selçuk şahin resitalleri var o herife kadar gerçi
Iyi hatirladin valla samuel jonson :)

johnson.jpg

selcuk sahin tam fiyasko zatne, istanbulspor zamaninda fena degildi ama fb'ye gelince rus ve ukraynali hatunlara dadandi cöktü sanirim :D

Kiralık olursa gelir gibi duruyor. Sanırım bu sezon için yüklü bonservisi forvet bölgesine harcayacağız. Orta sahayı kiralık anlaşmalarla çözeceğiz.

Karakterini bilemem ama son 5-6 yıl fenerde en çok kime imrendin deseler 1 sow 2 josef 3 de kajerdir.. Kaliteli bir oyuncu ama istemeyenlere de hak veriyorum seri ile çıta çok yükseldi.. Ben josefin yem haber olduğu kanısındayım hala

Vasco'lu olması sebebiyle gelebilir fenerde oynadigi icin istemiyorum aslinda ama donktan iyidir

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Ulan oysaki Seri'nin yanına en azından hızlıca oyunun yönünü değiştirecek teknikj bir adam daha alsak millet efsane bir kadroyu izleme fırsatı yakalardı ama olmaz ağa illa 1-2 kazmayı oraya monte edeceksin ki el freni olacak..

Fener'de ki ritmi olacaksa bayağı iyi oyuncudur. Josef ve Seri'nin bize katacağı en önemli şey bu adamlar zor anlarda oyunu ateşleyebilecek, gerekirse oyunu da soğutabilecek winner tipli oyuncular. Maç içerisinde pısıp kaybolmazlar. Josef alan doldurmada Ndiaye'den, Sertlikte Fernando'dan daha üstündür. Zaten kiralık geliyormuş aşı tutmazsa Donk oynar.

Görünen o ki Diagne'den gelen komple Samatta'ya basılacak.

Üst Alt