Josef de Souza Galatasaray'a Gelmeli mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Josef de Souza Galatasaray'a Gelmeli mi?

Josef de Souza Gelmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    60
  • Anket kapatılmış .
Maliyetsiz olacak o yüzden gelsin derim parayı forvet de değerlendirmek efsane olur josef saha içi gömülecek bir futbolcu değil saha dışı ise beni gram ilgilendirmiyor mesela arda gelmesin diyorum çünkü adam fiziken bitik topal en fazla yedekleme için alınırsa ses etmem josef ise uygundur transferi biz taraftarlar yapmıyoruz böyle yönlendirmelerde saçma.. Şunu da ekleyelim josef deplasmanlar da çok iş görür oyunun savunma yönünde fenerde özellikle 2017 2018 sezonunda deplasmanlarda fener inanılmaz bir seri yakalamıştı josef gitti fener battı neredeyse birde üstüne golcü orta sahaları guilano yu sattılar sezon başı büyük enayilikti.. Uzun lafın kısası öyle kesin gelmeli demem ama gelirse fayda sağlar..

Josef çok itici filan deniyor ama Türkiye'de ilk olarak bize gelmiş olsa idi, taraftar çok severdi. @Adem Çakar 'ın deyimiyle rakipler bu gibi oyunculara karşı oynamak istemez. Çünkü bu oyuncuların alamet'i-farika'sı şudur; Kışkırtır, sindirir, yıldırır ve ezer. Bu ifadeler bir yerlerden tanıdık geliyor muhakkak size de.(by psikolojik üstünlük.)

Defansif ve teknik kapasitesinde bir problem yok ancak oyuncunun fiziksel durumu ve kulübün önünde ki seçenekler belirleyici olur transferde.

Menajer Deniz Sarıtaç: "Türkiye temsilcisi olduğumuz Josef de Souza, bugün itibariyle kulübü Al Ahli ile olan sözleşmesini feshetmiştir. Ancak oyuncumuzun Türkiye’den bazı kulüplerle görüşmeler sürdürdüğüne dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır."

hemen şimdi!

Vah vah benim Galatasarayim vah GSC vah.

Şu anketin açılması bile çaresizlik belirtisidir.

Ben hala umudumu koruyorum. Bu yönetimin geldiginden beri orta sahaya aldiklari oyunculara, kanada ve forvete aldiklari oyunculara ve ozellikle oyuncu profillerine baktigimizda kotu performans gosterseler de yuksek profil aldiklarindan yine onun icin cabaladiklarina inaniyorum.

Bu yil tabi cok zor olduguna da inaniyorum, euro olmus 9 tl, ffp ensemizde, tribun geliri yok, nakit akisi hem ulke hem de futbol olarak berbat durumdayiz.

Iyi 2 orta saha ve 1 kanatla durum baska seviyeye gelecektir bizim icin.

Üst Alt