Julio Regufe Alves İstanbul'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Julio Regufe Alves İstanbul'da

Cevap: Beşiktaş, Julio Regufe Alves için görüşmelere başladı

Carvahallohal gibi adamlara güvenip transfer mi yapilir? Ama devam etsinler böyle. Iyidir :)

Portekiz'li arkadaslarim var (Evet, Hollanda'da yasiyorum) ve hepsi bu cocugu ovuyor. Rio Ave'de cok iyi performans sergilemis ve ilersi icin cok umut veren bir oyuncu. Oyun stilini Manuel Fernandes'e benziyor. Inatci, teknik, guclu bir orta saha oyuncusu. Genc olmasi daha iyi. Yabanci sinirlamasinin kalkip boyle oyuncular alip denenmesine cok sevindim.

Franco Jara'da cok yakinda borsaya bildirilir.

Rezillik

Beşiktaş'ın transferde aradığı en önemli ve tek özellik Portekiz'li olması heralde

Grup yaparlar Demirören'le

birader sorması ayıp nerde gördun bu adamı b takımında oynuyor macları yayınlanmıyor yoksa sen madriddemi yasıyorsun :D

Atletico'ya Rio Ave, Portekiz liginden geldi ve gectigimiz U20 turnuvasinda oynadi. Portekiz umit milli oyuncusu.

Genc oyuncu risk olabilir, ama sonucta bu cocuk Portekiz futbolunu yakindan taniyanlar tarafindan bilinen, gelecek vaad eden bir genc. Ben bu tur transferlere cok sevinirim, Ernst (32) ve Guti (34) yerine 20 yasinda bir genc'in alinmasi benim icin sevindirici. Gorduk ki, sirf yildiz almakla sampiyon olunmuyor. Takiminda basariya ac, kendisini gostermek isteyen oyuncularin olacak. Ben hicbir zaman genc oyuncu alindiginda yonetime sallamam.

Jorge Mendes iyice servetine servet kattı bunlar sayesinde.

He adam Ronaldo gibi Mourinho gibi Dünya'nın en iyilerinin menajeri Beşiktaş'ı nasıl kazıklarımı düşünecek.Hatırlatıyım Porto'do Mendes'le çalışıyor ve çoğu adamları Mendes'in.Ezbere yorum yapmaya gerek yok,gelsin görelim.

İkinci adını refüj diye okudum.

Atletico çok büyük bir takımmı ki B takımında oynayan adamı alıyor Beşiktaş.

He adam Ronaldo gibi Mourinho gibi Dünya'nın en iyilerinin menajeri Beşiktaş'ı nasıl kazıklarımı düşünecek.Hatırlatıyım Porto'do Mendes'le çalışıyor ve çoğu adamları Mendes'in.Ezbere yorum yapmaya gerek yok,gelsin görelim.

Tamam şampiyon sen yeterki sakin ol.Biz size saka yaptık.İyi transfer yahu.Sonucta Atletico B'de oynuyor ve Portekizli.Altyapıdan bir futbolcu oynatacağına onu oynatırsın...

Mutlu oldun mu ? :asd:

bazı bjk lı arkadaslar yerlere goklere sığdıramıyor nerde izledilerse artık :D

İkinci adını refüj diye okudum.

Atletico çok büyük bir takımmı ki B takımında oynayan adamı alıyor Beşiktaş.

Atletico Madrid B, Barcelona B, Villareal B. Buralardan fazla para vermeyip,genc oyuncu alinmasi iyi.

Hollanda'da su an Vitesse'de oynayan Chanturia isminde 19 yasinda bir sag acik var. Barcelona B takimindan geldi ve lig'de cok iyi oynuyor.

Once bakalim, maliyeti nekadar. Sonucta genc ve maliyeti dusuk ise, ne risk'i aliyorsunki ? Elinde patlayabilir, patlarsa bile o bolgede oynayabilen cok oyuncu var Besiktas'da. Basarili olursa ilerde yuksek bonservislere satabilecegin bir oyuncu olur.

Siyah beyazlı ekibin yeni transferi Julio Regufe Alves, bugün saat 16.00'da İstanbul'da olacak.(Lig Tv)

Tamam şampiyon sen yeterki sakin ol.Biz size saka yaptık.İyi transfer yahu.Sonucta Atletico B'de oynuyor ve Portekizli.Altyapıdan bir futbolcu oynatacağına onu oynatırsın...

Mutlu oldun mu ? :asd:

risadas-haha.gif

Üst Alt