k-pop | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

k-pop

Her türlü müzik genresine saygım var ama bir tek bunlara duymuyorum. Allah belasını versin bunu icra edenlerin de dinleyenlerin de. Dünyanın kanser kitlesi. BTS'ciler olmasa dünyanın IQ seviyesi ortalaması önemli ölçüde artar.

Gerizekalı turnusolüdür.

Her türlü müzik genresine saygım var ama bir tek bunlara duymuyorum. Allah belasını versin bunu icra edenlerin de dinleyenlerin de. Dünyanın kanser kitlesi. BTS'ciler olmasa dünyanın IQ seviyesi ortalaması önemli ölçüde artar.

Gerizekalı turnusolüdür.
Yemin ederim hiçbir dile ve müzik türüne ön yargım yoktur. Kaliteli olan her şeyi dinlerim. Kelimenin gerçek manasıyla her telden müzik dinlerim. Eminem, Avril Lavigne, Linkin Park, Bryan Adams, Scorpions... Hatta Lehçe, Almanca, Rusça, Fransızca şarkılar bile var playlistimde.
Ama bu k-pop denilen yıkık türe katlanamıyorum. Şarkının sonuna bile gelemiyorum yav. Homofobik filan da değilim. Ama nasıl bir şeyse bu k-pop gruplarındaki erkekler kadınlardan daha güzel lan. :D Saçlarını gökkuşağı gibi boyamışlar, aptal aptal pozlar, aynı kıyafetler, birbirlerinin kopyası nakaratlar, aptal saptal klipler...

Şu şarkı güzel ama nedeni dua. (Grubun adı blackpinkmiş)

images

Üst Alt