GSC Haber - Kaan Ayhan: "Beşiktaş'ı bugün sadece Beşiktaşlılar desteklemedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kaan Ayhan: "Beşiktaş'ı bugün sadece Beşiktaşlılar desteklemedi"

1709491113505.png

Oyuncumuz Kaan Ayhan, ligdeki Beşiktaş galibiyetinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Kaan Ayhan: "Zor bir maç ama bunu maçtan önce de biliyorduk. Sadece maçla alakalı da değil, bilmiyorum kaç milyon kişi ama bugün Beşiktaş'ı sadece kendi taraftarının desteklediğini düşünmüyorum. (Gülerek)"

Kaan Ayhan: "Sağlık ekibi de sağ olsun beni maç sonrası alıp bir sonraki maça yetiştirmeye çalışıyor. Sezon sonrası daha iyi bir tedavi son konusu olacak. Böyle bir imkan olduğu sürece devam etmeyi düşünüyorum. Arkadaşlarımı yalnız bırakmayıp özellikle bu kadar sakatlıklardan sınra takıma yardım etme konusunda soru işareti bile oluşmadı o yüzden elimden geldiği kadar yardımcı oluyorum. Bazen inişli çıkışlı oluyor, ağrılar oluyor. Sadece ben değil arkadaşlarım da yorgun şekilde oynadı. En iyi mücadeleyi sergiledik. Zaten böyle de istediğimiz hedeflere ulaşırız diye düşünüyorum."

Üst Alt