GSC Haber - Kaan Ayhan: "Hemen hemen her maç pozisyonum değişiyor ama bunu görev olarak görüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kaan Ayhan: "Hemen hemen her maç pozisyonum değişiyor ama bunu görev olarak görüyorum"

Kaan Ayhan: "Hemen hemen her maç pozisyonum değişiyor ama bunu görev olarak görüyorum. Çok çalıştım buralara gelmek için. Galatasaray için en iyi şekilde mücadele ediyoruz. Kimin oynayacağına hoca karar verir. Çok başarılı dönem geçiriyoruz. İnşallah böyle devam eder.

Bayern Münih'i geçmişten tanıyorum. İyi defans yapmazsanız zor duruma sokacak bir takım. Manchester United maçından daha iyi oynayarak Münih'in işini zorlaştırmak ve puan toplamak istiyoruz."

Takımda en sevdiğim birkaç oyuncudan biri. Bugün çok iyi görünmedi ama takımdaki ayarsızlık da bunda etkendir. Angelino ve Tete böyle oynarken, Kerem mahallede topun sahibi çocuk gibi takılırken, takımın geri kalanına laf etmek haksızlık olur...

Lig maçlarında orta sahada oynamasına gerek yok. Çok fazla statik oynuyor. Yerine kerem yada yabancı kuralına göre ndombele oynamalı.

Bugün iyi değildi ama ileri alanda da Icardi dışında doğru düzgün basan oyuncumuz yoktu diyebilirim bu orta saha ile mesafenin açılmasına ve rakibi domine etmemize engel oldu bence

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Takımda crossing işini en iyi yapan adam. Çok nadir bir iki orta atıyor tam muz orta ve istabetli. Ders ver beklere kanatlara aslan

Olm ben zamaninda seni istemedim bize gelmek yerine italyanın sümsük takımlarindan birine gitmene duygusal olarak taktım evet ancak geldikten sonra yaptıkların cidden muazzam.
Tek görevi orta acabilmek ve onu da basaramayan bazı oyuncular sana bakıp utanmalı.

ben seviyorum bu adamı

en azından her maç ortalama bir performansı var + duran toplarda büyük tehdit

bayern maçında en iyi oyuncumuz olabilir

Üst Alt