GSC Scout - # Kaan Ayhan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Kaan Ayhan

Sol bekde de oynayabiliyorsa almakta fayda var. 1.5 milyon euro düşük bir rakam, tutmasa bile zarar etmeyiz. @Can Büyük nasıl bu adam?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tarık Çamdal,Sercan Sararer,Tunay Torun,Kaan Ayhan,Kenan Karaman
0000000255957-1.jpg

Berbat bir stoper kendisi fena bi sağ bek değil ama ne bileyim yetersiz bence.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serdar Aziz ve Ozan Kabak'ın durumlarını düşününce akla ilk gelen isim. Fatih Hoca Milli takımdaki son 4-5 maçında banko oynatmaya başlamıştı.

Kendisi çok büyük potansiyelli biri değil ama Schalke gibi Almanya'nın en iyi altyapılarından birinde yetişmiş, bu sene Bundesliga'da banko oynayan, Milli takımda 2 senedir banko oynayan bir isim. Sağ bek ve defansif orta sahada da oynayabiliyor. Bence bu iki isimden biri bile giderse ilk düşünülecek isim olur.

Iyi oynuyor bu sezon Bundesliga da. Sene sonu daha iyi bir takima transfer olursa sasirmam. Bugün yine gol atti az önce Wolfsburg deplasmaninda.

Yerli Ginter diyebiliriz Kaan'a. O da ayni bizim Gladbach daki Ginter gibi hem bek hem stoper hem de orta saha oynayabilyior.

Türkiyeye getirme zamanini kacirdik. Artik yazin orta seviye/avrupa ligine katilma ambisyonlu takimina gider ve ordan türkiyeye gelmeyi düsünmez

bana göre milli takımda banko stoper olmalı. Merih falan iyi ama Ozan-Kaan ikilisi çok daha formda. Çağlar zaten hiç oynamıyor. Alman yetiştirme olduğu için geri planda kaldı.

Eski tecrübesizliği de yok artık. Olgun bir halde.

Türkiyeye getirme zamanini kacirdik. Artik yazin orta seviye/avrupa ligine katilma ambisyonlu takimina gider ve ordan türkiyeye gelmeyi düsünmez

Kesinlikle Düsseldorf'a gitmeden önce almaliydik Schalke da gözden düstügü zaman.

Düsseldorf 500 bin € gibi bir rakama almisti, epey sasirmistim ben bu kadar ucuza gitmesine. Yanlis hatirlamiyorsam o zamanlar forumda Schalke bize ucuza birakmaz Kaan'i diye yorumum vardi bir baslikta.

Üst Alt