Kaan Ayhan'dan Galatasaray Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaan Ayhan'dan Galatasaray Açıklaması

images
Fortuna Düsseldorf forması giyen milli futbolcu Kaan Ayhan, Galatasaray iddiaları hakkında canlı yayında açıklama yaptı.

Almanya Bundesliga takımlarından Fortuna Düsseldorf forması giyen milli futbolcu Kaan Ayhan, önemli açıklamalarda bulundu.

Transfer iddialarıyla ilgili CNN Türk'e konuşan Ayhan, "Şartlara bağlı" dedi.

Galatasaray ile ilgili transfer haberlerini okuduğunu söyleyen 25 yaşındaki futbolcu, "Transfer haberlerini ben de okuyorum. Şartlara bağlı. Sadece Galatasaray değil. Transfer konularına bir paket olarak bakıyorum. Fatih Terim'le en son hastalığından dolayı görüştük ancak transferle ilgili bir görüşmemiz olmadı." ifadelerini kullandı.

ALIN LAN ALIN ALIN. Almak icin illahi Floryada kamp mi kurayim? Bizim lale düsseldorf zaten düsecek. Kaan ilk 11 oynar bizde + cdm de de cok iyi oynuyor. Bonus olarak rb de de fena degil.

Kaan
Marcao
Luyindama
Donk

stoper rotasyonuna bak be. Ama leverkusen veya Gladbacha gider ..

tam bir joker oyuncu , fatih terim sever böyle oyuncuları.

stoper , sağ bek orta saha sağ kanat koy oynasın belirli bir performansı hep veren oyunculardan.

Sartlar bagli = Bundesligadan iyi teklif olmayacak, iyi maas teklifi yapin ve banko ilk 11 yeri istiyorum anlamina geliyordur herhalde.

Yine bizi yerli telaşına soktular. O Selçuk tosbaa’sı böyle bir dönemde 5 yıllık sözleşmeyi kapmıştı. Sonra bir daha top oynamadı zaten.

solda saracchi ve yedek hasan ali sağda kaan ayhan göbekte luyindama ve marcao

orta saha lemina mhy solda onyekuru sağda yeni transfer ilerde falcao ve yeni transfer

korona falan derken fenerin bu sene harcama limitini aşma muhabbeti unutuldu gitti
tek kelime konuşmuyor kimse halbuki mart ayına kadar türlü türlü çakallıklar yapıyolardı

korona falan derken fenerin bu sene harcama limitini aşma muhabbeti unutuldu gitti
tek kelime konuşmuyor kimse halbuki mart ayına kadar türlü türlü çakallıklar yapıyolardı
Reis harcama limitlerini yiyeyim onların. Hani imkansız ama bir mucize gerçekleşti diyelim, seneye şampiyon olup CL'ye gitseler bile bi halt olmaz. Heriflerin borcu gerçek manada bizim 2 katımız. Bizim 300M civarı onların 620M filan. Arada 300 milyon euro'dan bahsediyoruz. Bunları ne CL kurtarır ne başka bir şey.
Halen farkında değiller olayın. Bunların götü doğrultması için en az 5 senelik bi plana ihtiyaçları var ama halen heriflerin tek düşüncesi borç isterse 1 milyar olsun ama seneye artık şampiyon olalım.
Bu leş kadroya bizimle aynı maaşı veriyorlar. Hatta belki daha bile fazladır. Malum, o kadar şeffaflar ki KAP'a açıklamıyorlar.
Şampiyonluktan vazgeçip maaş bütçesini max 20M'da tutup, her sene 1-2 tane genç oyuncuyu pazarlasalar 5 senede borcu en az yarıya indirirler.
Lakin diyorum ya, herifler hala olayın farkında değil. Şampiyon olma düşüncesiyle deliği büyüttükçe büyütüyorlar. Şampiyon da olamıyorlar zaten.
TS yaptı bunu işte. Son zamanlarda onlar da azıttılar ama heriflerin maaş bütçesi 20M filandı. Gayet de iyi bir takımdı. Az paraya da çok iş yapacak adamlar bulunur. Sen yeter ki iste.
Merak ediyorum, bu Ali Koç'un çevresinde hiç akıllı bir insan yok mu.
Not: Beter olsunlar.

Üst Alt