Kaç Maç Saha Kapatma Cezası Alırız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaç Maç Saha Kapatma Cezası Alırız?

TFF, kuralları tam manasıyla uygulamadığı, adamına göre muamele yaptığı için diğer kulüpler de ufak cezalarla yırtıyor. Benim kastettiğim, yapılan eylemin, normalde olması gereken karşılığı. Hakemin yaralandığı, bu tip bir olayın yaşandığı her stadda, o stadın sahibi olan takıma aynı ceza verilmeli. Ha başkasına verilmeyip, bize verilirse, haklı olarak isyan ederiz. Ama bu 2 maç saha kapatma cezasını hak ettiğimiz gerçeğini değiştirmez.
Fenerin de değiştirmiyodu ama almadılar. Bu sene hangi düzende bu işler yürüyosa o düzende gidilmek zorundadır. Sen birine tribün verip diğerine saha kapama cezası verirsen ortalık karışır. Buna örnekleriyle tepki vermeyen yönetim de basiretsiz ve beceriksizdir gözümde.

TapaTalK

Benim yorumum da su , bu olay acik konusmak gerekirse bu sezon icin bundan onceki olaylardan bir TIK daha agir . Ama hakki 2 mac 3 mac da yaziyor olsa kitapta, bundan once yumusak gecistirilen diger takimlarin olaylarina bakarsak , maksimum ceza tamamen seyircisiz ama tek mac seklinde olabilir , bunun ustu sacma olur

keske bu tip durumlarda tum dogu alt i kapatabilip ama baskalarini da almama gibi bir ceza formulu olsa ama bildigim kadariyla o olamiyor

Bir de su var. Kimse bahsetti mi bilmiyorum. Gecen yorumlari okumadim tembellikten.

Konu şu. Karsimizdaki takim son otuz senenin belki de en yumusak takimiydi. Volkan, Skrtel, Alper gibi oyuncular yok. Emre, Caner, GG, Alves baska takimlara gitmisler. Christian ve Lugano gibi pis adamlar da yok. En kotu huylusu HAK idi o da cirkefe yatmadi. Bizde de Melo ve Sabri gibi isimler yoktu. Yani taskinlik cikarip seyirciyi tahrik edecek adam yoktu rakipte. Ama biz acaip stres yapiyoruz bu maclarda. Seyirciye de yansiyor sonra olmamasi gereken seyler oluyor. Hakemin tabi ki payi var ama madem puan farkini koruma amaciyla sahaya cikmissin, macin berabere gittigi anlarda ne diye hakemle oynuyorsun? Mesela Ozan hımbılın teki. Mariano'nun oyle kaymasi mi gerekirdi? Ya da Fernando'nun sarisi gerekli miydi? Seyirciyi hakem kadar bizim hoca ve topcular da isyankar davranislariyla gaza getirdiler. Bakalim kalecinin kafasina su sisesi atanlar gibi tribun kapama mi alicaz yoksa gene ibretlik ceza mi?

SM-G920V cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kendinizi kandırın ancak yok ceza veremezlermiş yürek istermiş
Birileride o olaydan sonra hakemin yola geldiğini iddia ediyor
Bu maça taraftar bir türlü konsantre olamadı nedense anlık patlamalar oldu bitti
Puan kaybının paydaşlarından biri taraftarıdır çünkü ikinci yarıya çok iyi başladık 10 dakika fb yi boğduk sonra başladık sahaya birşeyler atmaya maçın akışını bozduk hakeme atılan cisim ise işin tuzu biberi oldu fb ye nefes aldırdı oyunu dengeledi belhanda da atılınca maç gitti
Tudor tecrübeli olsaydı onun atılacağını bilirdi ya Rodriguez alır fegouli forvet arkasına koyar yada Selçukğu alıp ndiaye bir tık öne alırdı
Ceza konusuna gelince adalet olmadığı için hükmen malübiyet artı 3 maç da verirler münferit deyip atanı bulup kişilere ceza verilebilir
Benim kişisel görüşüm her zaman her yerde uygulanması gereken maç tatil edilip hükmen yenilgi

Son düzenleme:
şuna kaç verdilerse aynı cezayı versinler!!!!

DKvW6bnXUAAvsNQ.jpg

Bunu kullanıp çarşaf çarşaf yazmalıyız resmi sitede. Aynı standartı bekliyoruz diye... Yoksa neden resmi sitemiz var..?

Su Siselerini Firlatanlar ceza almali. Seyircisiz mac olmamali.
10 sene Stadlara giremesinler.

Anca böyle temizlenir ... Blok kapatmakla hicbirseyi cözemessin.

Canere en az 2 Mac ceza verilmeli.

Bizim taraftarın öküzlüğü hiçkimseye kızamıyorum.. 8 puan öndesin maç berabere adam vermemiş işte penaltıyı sanki pet şişe atınca penaltıyı geri mi verecek... Böyle adamları tribündekiler bir temiz dövmeli

Üst Alt