"Kadıköy Hatırası" T-Shirt'ü Satışta - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Kadıköy Hatırası" T-Shirt'ü Satışta

Cevap: "Kadıköy Hatırası" T-Shirt'ü Satışta

Karanlıklar içinden gün doğar ya aniden tişörtü ne zaman satışa sunulcak bilen var mi acaba

Nurettin bey'e sürekli olarak bunu soruyorlar o da cevaben sindire sindire diyor çünkü acayip talep var bu tişörte bunun satışına göre o tişörtün üretimini arttıracaklar bana kalırsa.

T-shirt'üm 5 günde geldi. Vallahi Kantarelli çok iyi çalıştırıyor. Bu kadar talebin fazla olduğu bir ürünün bu kadar kısa sürede ulaşması beni şaşırttı. Ayrıca t-shirt baskısı vs. kaliteli güzel beğendim.

739kd.jpg

T-shirt'üm 5 günde geldi. Vallahi Kantarelli çok iyi çalıştırıyor. Bu kadar talebin fazla olduğu bir ürünün bu kadar kısa sürede ulaşması beni şaşırttı. Ayrıca t-shirt baskısı vs. kaliteli güzel beğendim.

739kd.jpg

güzelmiş harbi :)

benimde kısmetse 1 hafta içinde gelecek sonunda msja cevap verdiler :)

Ben çıktığı ilk gün gittim, şansıma gittikten 10 saniye sonra falan adam geldi elinde tişörtlerle. Hiç sıkıntı yaşamadan aldım :asd:

siparis verecemde simdi cargo ucretine 4 tane daha ala bilirim offf ne yapacaz alacaz meburen avrupayadaki storede gelmemis

1-2 saat önce hem Kızılay'a hem de ANkamall'e gelmişti bütün bedenleri. Ankara'lıların bilgisine

buyuksun Emre burdan simdi siparis yapcam Hollandaya (yurt disina) problem olmaz demi? sakata gelmeyim sonra? kargo bedeli iyi burada 40 tl.. uygun yani..

5 urun aliyorum.. kredi kartiyla odeme yapmadan bi soruyum dedim bi baksana guvenilirmi?

vallaha Emre guvenilir guvenilmez bilmiyorum.. ama gsstore bu boru degil ya..

270 tl lik alisverisi yaptim reis.. senin cevabini bekleyemedim..

Üst Alt