Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

Cevap: Kadıköy'de Kupayı Kaldırmaya Hazır Mısınız?

sen eline gelen fırsatı tep,beraberliğin yettiği maçta yenil sonra kadıköyede kupadan bahset.

özellikle volkan gökhan gönül mehmet topuz baroninin önünde gerile gerile alıcaz o kupayı.

hazırız tabi hatta büyük bir skrotum torbası geçmeye hazuruk

özellikle volkan gökhan gönül mehmet topuz baroninin önünde gerile gerile alıcaz o kupayı.

Bir fotograf düsünün ki Volkan ayisi hüngür hüngür agliyor ve arka planda Melo ve Eboue pitbull sevincini yasiyor.

Iste bu kareye hepimiz 6. hafta sonunda sahit olacagiz. Inanmak yeterli. Bu takim bunu yapacak kapasitede.

Alimallah hazırız. Futbolun adaletinin olduğuna inanıyorum.Adalet her zaman anında tecelli etmez.Bu sezonun şikecilere esprisi olacak orada kupayı kaldırmamız.Buna adım kadar eminim.

Bir fotograf düsünün ki Volkan ayisi hüngür hüngür agliyor ve arka planda Melo ve Eboue pitbull sevincini yasiyor.

Iste bu kareye hepimiz 6. hafta sonunda sahit olacagiz. Inanmak yeterli. Bu takim bunu yapacak kapasitede.

yemin ediyorum şu anda bir gram şampiyonluk gitti diye hic düşünmedim dünkü oyundan sonra. sowda gitti onlarda bienvnenun mac temposu yok 90 dakikalık durun daha cok sular akar bu köprünün altından. önde olan biziz.

Allah o günü göstersin bize.

İşte o zaman bu uykusuz gecelerin hesabını soralım bu dünyadan.

Maçı ortada yöneten bir hakem (+ yardımcıları) olursa ve olağanüstü durumlar olmazsa(kırmızı kart gibi) o maçı kaybetmez GS.Yenemez belki ama kaybetmez(şans faktörünü hesaba kattım); şans ile 2 defa üstüste senden 2 gömlek üstün bir takımı yenemezsin.

Yazdım buraya, alıntılamak dileğiyle.

Valla futbol tanrısı ,ilahi adalet yalan

biz topu içeri sokamıyoruz.

Valla futbol tanrısı ,ilahi adalet yalan

biz topu içeri sokamıyoruz.

Bencede. Necati mesela kacırdığı gollerde hep aynı vurusu yaptı. Aynı pozisyondan birkac tane daha olsa Volkan artık toptan önce yatacak. Aydın da 2 pozisyona girdi, birinde dokunsa goldü, diğerinde de topa kötü vursa goldü. İkisinide yapmadı. Engin'de karsı karsıya kaldığı pozisyon topu kontrol etse vursa yan ağlara gitmezdi. O pozisyonun gol olmayacağını Engin'de biliyordu ama nedense öyle vurdu ve mutlak bir golü harcadı. Nitekim o pozisyondan hemen sonra golü yedik.

Bilmem ne kaldiracas.............ama biz isimize bakalim!Daha 4 cok zor mac var......KIM GIDEEEEEEEE,KIM KALA!!:D :D

:sgr: :sgr:

bu pisLİG de şampiyonluk manpiyonluk umrumda değil, şu şerefsizlere maç kaybetmeyin yeter.Ama öyle büyüğüz ki adamlar bizi her yendiklerinde UEFA şampiyonu olmuş kadar seviniyorlar.

son koyan iyi koyar fenere, bunu bilen bilir.

Avantajlı olan puan fazlası olan yine biziz, yapmamız gereken kadıköye kadar puan kaybetmemeye çalışmak.

Üst Alt