Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

Ugur bati hayranligina karsi savas acmis olabilirsin fakat bu kaba kuvvet veya hakaretamiz olaylari aklama caban fazla destek bulmaz acikcasi

Kufur ediliyorsa maksimum kufurle mukabele edebilirsin . Nefsi mudafa haric hic bir sebep fiziksel saldiriyi mesru kilmaz
Destek bulmak için yapmıyorum ki Sinan tek başıma alışığım dövüşmeye...Hem ayrıca adam tek karşısında tribün var öyle bir anlatıyorsun ki sanki mafyavari bir şey...Akira Kurusowa'nın da dediği gibi dünya da hiçbirşey tek bir adam kalabalıklarla dövüşe girmesi kadar epik olamaz...

Delikanli mevsusu kadar sacma birsey yok gecen dedim aynisini, caner hakemin 1 metre yanindan 3 kere okkali bir sekilde anasina kufretti. Delikanli caner kufretti 6 mac yedi diye agladilar aylarca hakem donup o da onun annesine mi kufretseydi.
Her seyin cizgisi var taraftar kufrettiyse gidersin yardimciya tutanak tarzi birsey tutturursun veya hakemi cagirir uyari verir ben delikanliyim anama sovenin anasina soverim ama benim annem olmus ona kufrettiler ezikligin acizligin ornegidir. Yedigi boku temizleme cabalari. Uzerine guvenlige yumruk atti ve yaptigi yanina kar kaldi.
Seba seba diye gotlerini yirtan beyinsiz comarlari tam olarak yansitan efendi oyunculari. Bir zamanlar aynisini fener yapardi eline gucu alanin cozuttugu ulke olduk.
Ama allahin adaleti sasmaz bir gun fenerin yasayacagini yasayacaklarina emin olabilirler

Niye tahrik edip dayak yediği için mi
Tahrik edilip (adamın ölmüş anasına küfür ediyorlar trabzondayken de kadıncağız hastayken küfür ederlerdi) geri adım atmayıp dayak yemeyi göze alacağı için...Hidayet camdan mısın sen? Allah seni dayak atıp yiyesin diye erkek yaratmış ne olacak ki? Ölmüş anan için kavga etmeyeceksin de prim için eskort parası için mi kavga edeceksin ?

Delikanli mevsusu kadar sacma birsey yok gecen dedim aynisini, caner hakemin 1 metre yanindan 3 kere okkali bir sekilde anasina kufretti. Delikanli caner kufretti 6 mac yedi diye agladilar aylarca hakem donup o da onun annesine mi kufretseydi.
Her seyin cizgisi var taraftar kufrettiyse gidersin yardimciya tutanak tarzi birsey tutturursun veya hakemi cagirir uyari verir ben delikanliyim anama sovenin anasina soverim ama benim annem olmus ona kufrettiler ezikligin acizligin ornegidir. Yedigi boku temizleme cabalari. Uzerine guvenlige yumruk atti ve yaptigi yanina kar kaldi.
Seba seba diye gotlerini yirtan beyinsiz comarlari tam olarak yansitan efendi oyunculari. Bir zamanlar aynisini fener yapardi eline gucu alanin cozuttugu ulke olduk.
Ama allahin adaleti sasmaz bir gun fenerin yasayacagini yasayacaklarina emin olabilirler
Üstat çok yanlış anlamışsın sen anaya küfredeni eleştiriyorum ben anaya küfreden adamı delikanlı kabul ediyorsun...Bir de bu caner manken hunter...Lord of the Bars...O erkek ise insanlık nesli tükenir...

Tahrik edilip (adamın ölmüş anasına küfür ediyorlar trabzondayken de kadıncağız hastayken küfür ederlerdi) geri adım atmayıp dayak yemeyi göze alacağı için...Hidayet camdan mısın sen? Allah seni dayak atıp yiyesin diye erkek yaratmış ne olacak ki? Ölmüş anan için kavga etmeyeceksin de prim için eskort parası için mi kavga edeceksin ?

Durup dururken tolgaya sardıklarını düşünmüyorum, etki tepki oldu.

Hareket mi çekti taraftara, küfür mü etti artık yapmıştır bişey temiz değil bu bejeke camiası febeden daha leş.

Durup dururken tolgaya sardıklarını düşünmüyorum, etki tepki oldu.

Hareket mi çekti taraftara, küfür mü etti artık yapmıştır bişey temiz değil bu bejeke camiası febeden daha leş.
Bejeke ile alakası yok işte sizin anlamadığınız bu en az 8 senelik mezu bu Tolganın anası o zaman kanserdi fenerliler küfür ederdi. Şimdi ölünce tekrar ediyorlar mesele FB-TS kavgası siz hala onu anlamadınız...Fenerliler sizin gibi unutmaz kindardırlar...

Emre ile volkan hakediyor bence giyotinle boyunları vurulmalı sonra sepette teşhir edilmeliler yanlışın var üstat
Tribündeki adama görede tolga hakkediyorsa ne yapacaz.O kadar para almanın karşılığı da o gelen sesleri duymayacaksın ozaman hakemlerede küfür ediliyo onların anası ana değilmi onlarda çıksın tribüne sataşsın.Ayrıca verdiğim örneklerdeki kişilerin hakkedip etmemesi mesele değil sadece onlara yapılanın 10 da 1 i bile yapılmıyor ama onlardan fazla tepki veriyor.

Tribündeki adama görede tolga hakkediyorsa ne yapacaz.O kadar para almanın karşılığı da o gelen sesleri duymayacaksın ozaman hakemlerede küfür ediliyo onların anası ana değilmi onlarda çıksın tribüne sataşsın.Ayrıca verdiğim örneklerdeki kişilerin hakkedip etmemesi mesele değil sadece onlara yapılanın 10 da 1 i bile yapılmıyor ama onlardan fazla tepki veriyor.
Onlar zaten ahlaksız acı patlıcanı kırağı çalmaz...Ayrıca anaya küfür etmenin gerekçesi olamaz...Ne gibi bir haklı gerekçeleri olabilir ki toprağın altındaki kadına küfredecek...Hani kadın hakları diye yırtınan femmoşlar? Utanmadan bir de gece gündüz kadına şiddete küfüre hayır diyen mal müge anlı atar yapıyor Tolga'ya...Neresinden tutarsan tut komedi bir de kadın beşiktaşlıymış ve beşiktaşlılardan ödül alırken yapmış...İstiyorlar ki kimsenin kutsalı olmasın para karşılığı teammüler uygun gördüğü müddetçe herkes liboşlaşsın...İnşallah müge anlı faili meçhul olursun da Serap Ezgü katil zanlının kocan olduğunu canlı yayında ispatlar...Hürmetler...

Sovme sucunun karsiligi hangi hukuk sisteminde fiili mudahale hakkidir ?

Mantiksiz konusmayalim
Karşısında kalabalık varsa ceza farklı verilir bunu sen de biliyorsun...1 kişiye saldırmakla 100 kişiye saldırmak arasında fark var hatta cezai ehliyeti olmayana saldırmak-reşit olmayana v.s. lütfen manipüle etmeyelim Sinan Üstat...Niye irrite oldunuz ki bu kadar merak etmeyin kimse sizden aynı delikanlılığı beklemez korkmayın bu kadar içtihattan kastım cezayla alakalı siz kulağınızı tıkıyabilirsiniz no problem...Selametle...

Onlar zaten ahlaksız acı patlıcanı kırağı çalmaz...Ayrıca anaya küfür etmenin gerekçesi olamaz...Ne gibi bir haklı gerekçeleri olabilir ki toprağın altındaki kadına küfredecek...Hani kadın hakları diye yırtınan femmoşlar? Utanmadan bir de gece gündüz kadına şiddete küfüre hayır diyen mal müge anlı atar yapıyor Tolga'ya...Neresinden tutarsan tut komedi bir de kadın beşiktaşlıymış ve beşiktaşlılardan ödül alırken yapmış...İstiyorlar ki kimsenin kutsalı olmasın para karşılığı teammüler uygun gördüğü müddetçe herkes liboşlaşsın...İnşallah müge anlı faili meçhul olursun da Serap Ezgü katil zanlının kocan olduğunu canlı yayında ispatlar...Hürmetler...
Abi anlatmak istediğim sahada 45-46 tane adam var bu adamların yarısına ana-avrat düz gidiyolar bu çoğu maçta böyle tribündeki adamın yaptığı tabi yanlış ama sen hangi biriyle uğraşacaksın yada her maç tribünlerle kavga mı edeceksin o zaman herkes aynısını yaparsa her maç yarıda kalır.

Hukuk disi hic bir seyi musbet gostermenin veya bu caba icine girmenin anlami yok da ondan . Tolga guzellemesi yapmak hukuksuzlugu savunmaktir

Kufur bir suctur ve derecesi vardir ama ceza makami kufur edilen kisi degildir

Kan davalari da boyle , sen benim akrabami vurdun ben de seninkini diye esitleme cabasindan beslenen bir urun

Senin burada delikanli su bu diye savundugun sey de kufure karsi fiziksel mudahale . Ayrica bir an icin sokakta birine kufrettigini dusun , senin mantalitenle kufur yiyen de fiili mudahaleye basvurdu ama kufur eden daha yaman cikti , bir de dayak atti

Noldu ? Mac oldu 2-0

O yuzden devlet gucu , o yuzden hukuk var

Dogumuzdaki kulturlerde kisasa kisas uygulamasi bile mahkeme onayindan geciyor

Kimse kendini devlet , kanun yerine koyup kendi cezasini kesemez

Abi anlatmak istediğim sahada 45-46 tane adam var bu adamların yarısına ana-avrat düz gidiyolar bu çoğu maçta böyle tribündeki adamın yaptığı tabi yanlış ama sen hangi biriyle uğraşacaksın yada her maç tribünlerle kavga mı edeceksin o zaman herkes aynısını yaparsa her maç yarıda kalır.
Şimdi üstat avrat farklı ana farklı...Ayrıca ölmüş ana farklı yaşayanı farklı...Ayrıca 8 senedir bu çocuğa bilinçli olarak anası üzerinden küfür ediyorlar...Taa kanserken başladılar...Bence savcılığa gidip suç duyurunda bulunacak ve bunları kameralardan tespit edip 3-5 yıl arası hapse attırabilir ki ceza geriye bıraktırılması...Bakın hukukta ilhakı hakkın yeri var renktaşlar onun için ceza almaması doğru gidip savcılığa suç duyurusunda da bulunsa ne var dediğiniz adamların hepsi sabıka yer...

Hukuk disi hic bir seyi musbet gostermenin veya bu caba icine girmenin anlami yok da ondan . Tolga guzellemesi yapmak hukuksuzlugu savunmaktir

Kufur bir suctur ve derecesi vardir ama ceza makami kufur edilen kisi degildir

Kan davalari da boyle , sen benim akrabami vurdun ben de seninkini diye esitleme cabasindan beslenen bir urun

Senin burada delikanli su bu diye savundugun sey de kufure karsi fiziksel mudahale . Ayrica bir an icin sokakta birine kufrettigini dusun , senin mantalitenle kufur yiyen de fiili mudahaleye basvurdu ama kufur eden daha yaman cikti , bir de dayak atti

Noldu ? Mac oldu 2-0

O yuzden devlet gucu , o yuzden hukuk var

Dogumuzdaki kulturlerde kisasa kisas uygulamasi bile mahkeme onayindan geciyor

Kimse kendini devlet , kanun yerine koyup kendi cezasini kesemez
Peki ne diye devlet kan davasını hafifletici sebep olarak görüyor ki bilmiyorum farkında mısın ama bu ceza kanununu atatatürk özellikle italya'dan getirtti? Bilmeden konuşma üstat kan davası hafifletici sebeptir zira keyfi değildir ve ananelere dayanır ki temeli biz değil italyan ceza sistemidir...

Senin dusunce bicimin ile benimki ayni calismiyor . Yuzyillarca sene once de j de molay i hristiyanlar nehrin kenarinda yaktilar , engizisyon ve giyotin de avrupa icadi

Ama insanlar dogrulara evrilmeyi basarirken biz hala kan davasina "anane" diyorsak benim soyleyecegim soz kalmamistir

Ah ulan ah bu provokasyon palavrasi tuttu ya, kimse de tiyatronun uzerine gitmedi ya, yaziklar olsun bu ulkeye. Biz hicbir seyle yuzlesemeyecek miyiz arkadas? "Biz buyuz" diyemeyecek miyiz?

Hep bir dusmanlar, kumpaslar, oynanan oyunlar...

Üst Alt