Kadın Turiste 'Rahatsız Eden' Yakın Markaj | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın Turiste 'Rahatsız Eden' Yakın Markaj

[FONT=pt_sansregular]
5719cdbfc03c0e5e504316e4.jpg

[/FONT]

BODRUM
’da hava sıcaklığının artması üzerine plajlar yavaş yavaş hareketlenirken, yabancı kadın turistleri göz hapsine alan gençlerin tavırları zaman zaman sıkıntı yarattı.
[FONT=pt_sansregular]
[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]
5719cdbec03c0e5e504316dd

[/FONT]
Bodrum’da deniz suyu sıcaklığının 19 hava sıcaklığının ise 29 dereceye ulaşması nedeniyle ilçeye gelen yerli ve yabancı turistler kent merkezindeki ve Bitez ile Ortakent-Yahşi plajlarında deniz ve güneşin tadını çıkardı. Bol bol denize giren ve güneşlenen turistler güzel hava nedeniyle dakikalarca denizden çıkmadı.
[FONT=pt_sansregular]
[/FONT]
TURİSTLERİ RAHATSIZ EDEN MARKAJ - Foto Galeri
[FONT=pt_sansregular]
[/FONT]
Bodrum’un dünyaca ünlü Paşatarlası Plajı’na denize girmeye gelen yabancı bir kadın turist ise zor anlar yaşadı. Havlusunu serip güneşlenen kadın turistin etrafını çeviren çok sayıda erkek, kadını göz hapsine almakla yetinmeyip cep telefonları ile fotoğraflarını çekti. Yabancı kadın turist rahatsız edici bakışlardan kurtulmak için denize girdi ancak burada da rahat edemeyince vazgeçip geri döndü.

Olayı görenler, Bodrum’un dünyaca ünlü plajında sezon başındaki bu manzaranın turistik ilçeye yakışmadığını söyledi.
[FONT=pt_sansregular]
[/FONT]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hem de Bodrum'da yani yuh.

Ben farklı bir yer sanmıştım fotoğrafı ilk gördüğümde, Bodrum'da bile böyle oluyorsa...

barzoları tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.. suç onlarda değil hala bu barzoistan'a gelenlerde..

gelmemeleri için bu gibi hareketlerin artmasında fayda var..

Kürtlere karsi irkcilik güden bir haber. Görünüse bakip, dogu anadoludan geldikleri var sayilan vatandaslari haberin resmi haline getirilip, bir algi yaratilmak istenmis.

Haberi yapan arkadaşın babası her sene vardır bu tarz haberi. Ne yazıkki doğru.
Aralarında benim olduğum söylentileri asılsız ve hadsiz bir iftiradir.
Saygılarımla.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kürtlere karsi irkcilik güden bir haber. Görünüse bakip, dogu anadoludan geldikleri var sayilan vatandaslari haberin resmi haline getirilip, bir algi yaratilmak istenmis.

kürtlükle veya ırkla alakası yok.. barzoluk müessesesine karşı olmak lazım.. zamanla aşılması için eğitime önem vermek lazım ama yeni Türkiye halkını eğitmek yerine cahil bırakmayı tercih ediyor..

ben bir beyaz Türk olarak doğu ve güneydoğu anadolu'ya gittim.. gördüğüm şu.. kürdün iyisi ve medenisi orada.. zaten durumu iyi olan ve hali yerinde kürt toprağını bırakmıyor.. hayat şartları yüzünden batıda inşaatçı veya garson olarak çalışanlara konsantre olmayıp çok yönlü bakmak lazım..

tabi ki batıya gelip çok başarılı olan ve kendini çok geliştiren de var ama benim demek istediğim, doğu ve güneydoğudaki en düzgün kürtler batıya akmıyor.. gelseler kürtlerle ilgili algı da değişir.. ama adamın durumu iyiyken ve orada kral gibi yaşarken neden gelsin..

kürtlükle veya ırkla alakası yok.. barzoluk müessesesine karşı olmak lazım.. zamanla aşılması için eğitime önem vermek lazım ama yeni Türkiye halkını eğitmek yerine cahil bırakmayı tercih ediyor..

ben bir beyaz Türk olarak doğu ve güneydoğu anadolu'ya gittim.. gördüğüm şu.. kürdün iyisi ve medenisi orada.. zaten durumu iyi olan ve hali yerinde kürt toprağını bırakmıyor.. hayat şartları yüzünden batıda inşaatçı veya garson olarak çalışanlara konsantre olmayıp çok yönlü bakmak lazım..

tabi ki batıya gelip çok başarılı olan ve kendini çok geliştiren de var ama benim demek istediğim, doğu ve güneydoğudaki en düzgün kürtler batıya akmıyor.. gelseler kürtlerle ilgili algı da değişir.. ama adamın durumu iyiyken ve orada kral gibi yaşarken neden gelsin..

Boldladigim kisim... Üstünde durulmasi gereken nokta. Bak bu sorumsucza yaratilan ucuz algilar, insanlarimizin bir birine kirdirilmasina yol aciyor. Ufacik bir grubun yanlislarini, kocaman bir kesime mal etmeye yönelik algi olusturmaktan uzak duramadi bazi insanlar bir türlü...
Kibir´den büyük nem kaparim, insanlari asaglamak da cok underrated bir sekilde agir birseydir. Asaglanmis bir insanin olusturabilecegi kompleksler, büyük felaketlere yol acabilir ve acti da zaten tarih boyunca. En basit örnek, 1. Dünya savasindaki maglubiyetten sonra özellik ile Fransizlar tarafindan cok agir asaglanan ve bunun etkisi ile 5 kafali bir canavar haline dönen Almanlar. Yada bizim bitmez bilmeyen malum terrör sorunumuz.

Üst Alt