Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP 45-62 Fenerbahçe | M.S

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 17 Ekim | 19:

Skytürk 360 yayınlıyor.

Cevap: Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 17 Ekim | 19:

Pondexter ve Angel'i tutabilecegimizi zannetmiyorum. Yine bilindik oyunla yenerler bizi büyük bir ihtimalle. Belki bir umut Isil derbide iyi oynar da maci aldirir bize. :eek:

Bu tip maçları dal farketmeksizin alıyoruz fener'e karşı ama kadromuzun ne durumda olduğunu hiç bilmiyorum. Hiç takip edemedim, ne transferleri, ne kadronun şuanki durumunu. O yüzden bilemiyorum.

Tribünde ezelim skor önemli değil.

Entresan bir şekilde fenere karşı kupa maçlarını alıp ligde kaybediyoruz bakalım bu sene ne olacak. EL ve lig bu sene çok daha önemli. :yenieek:

Sylvia da oynamazsa

Işıl-Özge-Yasemen

Ayşe-Gülşah

Şebnem-Şaziye

Bahar

Ann Wauters

gibi bir kadromuz var. Fenerbahçe ise:

Birsel-Olcay

Cappie-Esmeral

Angel-Kübra

Verameyenka-Nevin

Matovic-Yasemin

Fenerbahçe zorlarsa 15+ yapar bu maç.

alt yapıdan 2 oyuncu alırlar herhalde. baharla wauters 40 dakika oyanaycak degil herhalde. 5 dakika dinlensinler bari.

Basketbol şube koordinatörümüz, Murat Özyer twitter hesabından açıklamalarda bulundu;

1. Lindsay Whalen: WNBA takımı ile 24 Ekim'e kadar playoff maçları oynayabilir. Sol elinde kırık var...

2. Alba Torrens: Sakatlık sonrası terapisi devam ediyor. Doktorlara göre Ocak 2013 tarihine kadar maç oynayamayacak...

3. Nevriye Yılmaz: 17 Eylül 2012'de geçirdiği ameliyat sebebiyle henüz sahaya çıkamıyor. Tedavisi devam ediyor...

4. Sancho Lyttle: Kontrattaki maddesinden dolayı 17 Ekim'e kadar izin evraklarının hazırlanması için Amerika’da kalacak...

5. Sylvia Fowles: WNBA'den sakat geldi. 14 Ekim Pazar günü ilk defa çıktığı idmanı tam yapamadı. Cumhurbaşkanlığı maçında oynama şansı olabilir...

6. Şaziye İvegin: Sakat ama oynayacak...

Basketbol şube koordinatörümüz, Murat Özyer twitter hesabından açıklamalarda bulundu;

1. Lindsay Whalen: WNBA takımı ile 24 Ekim'e kadar playoff maçları oynayabilir. Sol elinde kırık var...

2. Alba Torrens: Sakatlık sonrası terapisi devam ediyor. Doktorlara göre Ocak 2013 tarihine kadar maç oynayamayacak...

3. Nevriye Yılmaz: 17 Eylül 2012'de geçirdiği ameliyat sebebiyle henüz sahaya çıkamıyor. Tedavisi devam ediyor...

4. Sancho Lyttle: Kontrattaki maddesinden dolayı 17 Ekim'e kadar izin evraklarının hazırlanması için Amerika’da kalacak...

5. Sylvia Fowles: WNBA'den sakat geldi. 14 Ekim Pazar günü ilk defa çıktığı idmanı tam yapamadı. Cumhurbaşkanlığı maçında oynama şansı olabilir...

6. Şaziye İvegin: Sakat ama oynayacak...

Daktiloyla mı giriyorsun nete renkdaş

Gene kadro mühendisliği yapamadılar.Artık bu kadar senelerdir göz göre göre hata yapmak demek Galatasarayı hiç düşünmemek demektir.Ondan sonra bu yönetimi neden beğenmiyorsunuz oluyor.Yok şube yönetimiymiş yok Murat Özyermiş geçiniz arkadaşlar.O kadar iyi uzun oyuncu varken ve özellikle Nevriye bile alınmışken orada kullanılan bir yabancının kısa oyuncu rotasyonunda kullanılmaması fiyaskodur.Yahu şu sakatlık belası neden hep bizde fazla oluyor.Yemin ederim anlamakta zorluk çekiyorum.

Bu sorun en tepeden başlıyor.Her branş içinde geçerli.Adamlar gerekli değeri vermiyor.karşı tarafın gösterdiği hırsa karşılık veremiyor.

Her şeye rağmen yerli oyuncularımızın üstün performansı ile inşallah alırız maçı.

iBu kadar eksikle işimiz zor.Yenilsek bile eli yüzü düzgün bi mağlubiyet olsun kadın basketbolunun acıması yoktur.

Maca otobüs bozulduğu için kamyonla gelen renktaşlarımız var. Umarım oyuncularımızda kamyonla maca gelen taraftar ruhuyla oynarlar.

Ne kadar eksik var öle :( şu kadro düzenlemesini bi yapamadılar.

Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 17 Ekim | 19:00

rahat yeneriz bunları ben fark bekliyorum açıkcası.

Yahu şu voleybolculara bakın ne kadar estetik oynuyorlar, bu da spor mu :D

SKY Türk 360 naklen verecek.

Wauters ve Fowles disinda yabanci yok bizim kadroda.

Üst Alt