Kahvaltı Muhabbeti - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kahvaltı Muhabbeti

Cevap: Kahvaltı Muhabbeti

Embesil beleşoğlu ve Zigler antremana katılmamış.

Çirkef emre belki oynamaz.Sahadaki pislik seviyesi de en aza indirgenmiş olur.

Face e merak sarmak değil kardeş Face i halende sevmiyorum ince bi iş var onu halledim kaparım yine :D daha çok iş güçten fırsat olmadı birde ah işte kadın milleti atırma kutuyu söyletme kötüyü ;)

Abi bu Mahir face le yeni tanışmış. Ona merak sardı bir ara :) Burayı bizleri unuttu :( Baktı burası daha güzel doğru yolu tekrardan buldu :D

Derbi için kampa girmiştim reis :) hayat bu aralar pek şans vermedi forumdan uzak kaldım ama aklım gönlüm burdaydı abicim. Ama maç öncesi herşeye ara verdim forumda baykuşluk yapan varsa kovalayayım dedim :D

İyi yaptın. Sensizliğe mahkum etme bizleri.:) Sen yokken ne Levent'in ne de Rıza'nın hiç keyfi yoktu. Hele Rıza hayata küstü resmen.

Face e merak sarmak değil kardeş Face i halende sevmiyorum ince bi iş var onu halledim kaparım yine :D daha çok iş güçten fırsat olmadı birde ah işte kadın milleti atırma kutuyu söyletme kötüyü ;)

Kardeşim hayırlısı olsun senin için. Sen belanı bul da (senin düşüncelerin olduğu için bela diyorum) biz bekleriz seni :)

Abi bi delikanlıya edilecek en büyük beddua Allah sana bir sevgili versin olabilir insanın dengesini bozuyorlar Arızaül mahlükatlar neyse nasip kısmet işleri bunlar tabi :)

Kardeşim hayırlısı olsun senin için. Sen belanı bul da (senin düşüncelerin olduğu için bela diyorum) biz bekleriz seni :)

Abi bi delikanlıya edilecek en büyük beddua Allah sana bir sevgili versin olabilir insanın dengesini bozuyorlar Arızaül mahlükatlar neyse nasip kısmet işleri bunlar tabi :)

Delikanlılığını yirim senin :) Kardeşim dünyaya geliş amacımız neslimizi sürdürebilmek. Değil mi Çetin abi? Yanlışsam söyleyin ağzımı açmayayım bir daha :)

Üst Alt