Kaká Bombası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaká Bombası

Cevap: Kaka Bombası

kakayı ikna etmek sorun..başka problem yok sanırım.artık taffarel,yakın arkadaşı melo ve fatih hoca devreye girsin abi..

Başkan top ayağına geldiğinde heyecan verecek bir oyuncu istiyor, Ronaldinho transferinin asıl amacı da buydu ama hoca hayır deyince olmadı.

Ne dedi Başkan geçen gün ? "Hoca'nın istediği tüm adamları aldık." Bundan sonrası Başkan'ın insiyatifinde ve bu tarz bir yıldızı kadroya katmaya çalışacak ha Kaka'yı getirmek çok çok zor ama ne olacağı belli olmaz hele de Modric her an Madridle sözleşme imzalama durumundayken.

Olmasına ihtimal vermiyorum ama olursa müthiş bir transfer olur ki Kaka tam bir takım oyuncusu öyle egoist bir adam da değil.
Ronaldinho A.Mineiro'da yine kadro disi kalmis , Allah'tan gelmedi

baskanla kavga etmis yaziyor AMK'da

baskan gece hayatini elestirmis , bu da atarli konusmus

Ronaldinho genç yaşında çok büyük paralar kazandı istediği kadar disiplinsizlik yapsın yine oynar bir şekilde ona güveniyor işte zaten Brezilya Ligin'de de sıkılıyordur ha bize gelmemesi doğru oldu tabii ki de Kaka çok daha farklı bir adam karşılıştırılmaz bu konuda Gaucho ile.

kaka zor ama r10 olabilir

düşünsenize sami yene o tipsiz suratıyla ayak bastığını

karşımızdaki rakip zaten psikolojik olarak ezik başlar maça

Kaka ne giderdi bize çok net söylüyorum CL liginde en az çeyrek final. Ama ben bu sene değilde seneye alacaz diye düşünüyorum. Çünkü seneye o kadar transfere gerek kalmayacak 2-3 tane yeterli olur kombine,forma satışları,taraftarı heyecanlandırmak için falan kaka tam giderdi

R10'u hoca istemedi daha once gundeme geldiginde artık gelmez o,

Kaka ne kadar imkansız olursa olsun sansımızı denemeliyz derm, burda peygamber seviyesinde top oynar zaten cocuk cakma Jesus.

Üst Alt