# Kaka - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kaka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Kaka

Başkan kesin yoklamıştır Kaka'yı falan çünkü %1 ihtimali bile değerlendireceğiz falan demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam ama gelmesi konusunu konuşmuyorum bile :D

Kaka'yı alacağımıza Mesut'u alalım, yabancı kontenjanı açısından daha mantıklı olur aslında. :lol:

Dun biri tweeterde kakayi almak istedigimizi yazmisti hemen haber olmus, bunu yazan kaka nin kim oldugunu bile bilmiyordur

az önce berber'de bunu konuşup inanıyorlardı. bu haberleri yapmalarının başka amaçları var. inananlar ve memnun olanlar var gazetede yazmasından.

Medya bizi yanlış yöne sürüklüyor...

Hiç mantıklı,doğru isimler çıkmıyor..Bakın fener hakkında çıkan isimlere hem mantıklı hemde çok fazla tartışılmayacak kaliteli isimler.(İnler,Sissoko,Diarra vs)

Ama bunda bizim yöneticilerinde büyük payı var..

tamamen taraftarın üzerine oynanan bir oyun bu haberler ve buna inanan adamlar tanıyorum bu yüzden de utanıyorum sevgili forum. öyle bir şey ki taraftar çıtayı yükseltsin,yönetime yüklensin ve yapılan transferlere burun kıvırsın, daha sonra ergen taraftarlar yönetime sallasın ve taraftar arasında huzursuzluk başlasın. kısacası amerika'nın oyunu bunlar.peki kaka'yı alamaz mıyız? evet alamayız.yaşı 30'unu geçtiği takdirde olabilir fakat bu yaştaki bir kaka hayelden öte değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt