Kalan 3 Maç - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalan 3 Maç

Cevap: Kalan 9 Maç

Fener'e cok fark atabilecegimizi dusunmuyorum 34 hafta sonunda ,Antep macinda goruldu ki bizim maclar artik Rus ruleti seklinde gecmeye basladi

3 puan önde bitiririz en fazla,yani su anki durumla biter lig diye düsünüyorm,bu da play offlarda bize pek bi avantaj saglamaz...

play offlarda yardırmamız lazım...:ka21:

Trabzon yine de Fener'in ya bir kaç puan altında yada eşit puanda tamamlayacak ligi.

Fenerbahçe bitik top oynuyor beyler. Gökhan Gönül de yok bu hafta. Belki Emre'de yok. Alex zaten formsuz. Bir tek Dia biraz iyi oynarsa artı etki olur. Stoch tek başına bir şey yapamaz

Eidt: Dia da kaç aydır oynamıyor yani onun da etkisiyle çok verimli olamaz. Sow desen zaten iyi topçu ama yeni, alışması lazım

Biz kötü top oynayınca kaybediyoruz

Ama adamlar yine de alıyor maçı.

BJK bizi öyle bulsa kesin atardı.

Fenerbahce´yle kafa kafaya gideriz. 3-5 puanin bi önemi yok zaten.

O zamana kadar Besiktas ve Trabzonspor´la 12 puan fark yakalarsak avantaj olur.

CL hedefini büyük ölcüde yakalamis oluruz.

Sonra Fenerbahce´yle savasiriz Playoff´ta. Üstünlük saglayan sampiyon olur, öteki CL elemesi oynar

11 Şub Galatasaray -Kayserispor (3 puan)

17 Şub Mersin İdman Yurdu -Galatasaray ( 3 puan )

26 Şub Galatasaray -Beşiktaş ( 3 puan )

04 Mar Sivasspor -Galatasaray ( 1 puan iyidir )

11 Mar Galatasaray -Gençlerbirliği ( 3 puan)

18 Mar Fenerbahçe -Galatasaray ( Arenada oynadığımız gibi oynarsak tüm korunmalarına rağmen en azından 1 puan alırız)

25 Mar Galatasaray -Trabzonspor ( 3 puan )

01 Nis Galatasaray -Orduspor (3 puan )

08 Nis Manisaspor -Galatasaray ( 3 puan )

11 Şub Galatasaray -Kayserispor -3 puan

17 Şub Mersin İdman Yurdu -Galatasaray -3 puan

26 Şub Galatasaray -Beşiktaş -3 puan

04 Mar Sivasspor -Galatasaray -1 puan

11 Mar Galatasaray -Gençlerbirliği -3 puan

18 Mar Fenerbahçe -Galatasaray -1 puan(ama ezecez inşallah)

25 Mar Galatasaray -Trabzonspor -3 puan

01 Nis Galatasaray -Orduspor -3 puan

08 Nis Manisaspor -Galatasaray -3 puan

Bu puanları alırsak playoff oynamaya gerenk yok:D

Arkadaslar,

Puan hesabi niye yapiyorsunuz? :) Tek tek bakin maclara. Her mac hedef 3 puan.

Mesela bu hafta Sivas´la oynasak, insallah 1 puan aliriz mi diyeceksiniz? 3 puan beklerim ben. Gerisi hikaye

Sivas,Genclerbirligi,Fenerbahce,Trabzonspor,Ordu,Manisa maclari oynanmadan evvel, su maclardan su kadar puan cikartsak müthis olur dediniz, hepsini paramparca ettik.

Benim hedefim kalan 8-9 maci da kazanmak valla. Puan kaybedersek, sonraki maca bakarim, yine kazanmak isterim.

Hicbir takimin bizi kesinlikle yenecegine inanmiyorum. Galatasaray kötü olmali ki puan kaybetsin. Kaybetmeyecegiz insallah

Fener'e Kadıköy'de nasıl çakılırmış herkes görecek. Paramparça edicez o şerefsizleri. Paramparça

Arkadaslar,

Puan hesabi niye yapiyorsunuz? :) Tek tek bakin maclara. Her mac hedef 3 puan.

Mesela bu hafta Sivas´la oynasak, insallah 1 puan aliriz mi diyeceksiniz? 3 puan beklerim ben. Gerisi hikaye

Sivas,Genclerbirligi,Fenerbahce,Trabzonspor,Ordu,Manisa maclari oynanmadan evvel, su maclardan su kadar puan cikartsak müthis olur dediniz, hepsini paramparca ettik.

Benim hedefim kalan 8-9 maci da kazanmak valla. Puan kaybedersek, sonraki maca bakarim, yine kazanmak isterim.

Hicbir takimin bizi kesinlikle yenecegine inanmiyorum. Galatasaray kötü olmali ki puan kaybetsin. Kaybetmeyecegiz insallah

Tabiki hedef 27 puan renkdaş:)

Sadece tahminde bulunduk,mesala Sivas macında 3 puan alsak sevinmiyecezmi:D

Lan olum azıcık kendinize güvenin lan. Sinerji oluşturun azıcık. Bir tane adam da Kadıköy'deki maça 3 puan yazmadı.

Anladık 10 sene falan filan da bir gün bitecek bu seri ve bu sene bunu yapıcaz. Fener'e iki maçta çakarak şampiyon olucaz.

Üst Alt