Kaleci Transferi Hakkında - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaleci Transferi Hakkında

Cevap: Serdar Kulbilge Alınmalı

Bak sen öyle deyince şimşekler çaktı kafamda aslında. FT nasıl olsa benim için bu adam fazlalık, satarken birde kaleci kazanayım demiş olabilir. Ama o zaman satın Lazıo'ya, takasa girmeyin. O parayla başka kaleci alın. Adam gelmek istemiyor zaten. Yıllık 2,5M istiyor, 1 yıllık imza falan deniyor. Valla kabak tadını falan çoktan aştı.

Ulan bu adam yılda 15'ten fazla gol yesin (bişey yaparım dicem ama bulamadım ne yapcamı) çok kızarım

Ama Cana'yı Lazio ya da başka klübe sat sonra oradan para gelsin, gelen paraya kaleci bul felan uzun zaman geçer.

Cevap: Kaleci Transferi Hakkında

Onur Cana şuan ilk 11e yazılır mı, yazılır.O gidince ilk 11e yazılacak yeni bir transfer yapılıcak mı, evet.Ön libero olmuş,orta saha olmuş ne farkeder?

11'e yazacağın oyuncunun takasına okey vermezsin.Cana kalsa da gitse de 2 adam alıcaksın.Cana giderse 3. adama gerek yok demek istiyorum.

Ama Cana'yı Lazio ya da başka klübe sat sonra oradan para gelsin, gelen paraya kaleci bul felan uzun zaman geçer.

:D:D Ya Onur. Neyin var senin bugün. Bakkaldan salça mı alıyoz. Para gelsin onu bekle falan. Lazıo'nun vereceği teminatı alacağın adamın kulübüne gösteriyosun. Ne parası. Elimizde parayla almaya gidiyoruz sanıyosun galiba adamları.

:D:D Ya Onur. Neyin var senin bugün. Bakkaldan salça mı alıyoz. Para gelsin onu bekle falan. Lazıo'nun vereceği teminatı alacağın adamın kulübüne gösteriyosun. Ne parası. Elimizde parayla almaya gidiyoruz sanıyosun galiba adamları.

Yahu teferruatı geç.:D Sonuçta görüşmelerin bitmesini bekliyeceksin.O anlamda söyledim

Fatih Terim Cana'nın takımda kalmasını istiyormuş galiba.Ama Lazio Cana'yı istediği için yönetim Muslera ile takas düşünüyor olabilir.

Kaleyi Sinan'a verebiliriz. As oynayacağı takıma gitmek istiyor. Yanlız Sinan'ıda kulübü pek bırakmak istemiyır.Yabancı kontejanınıda farklı yerlerde kullanabiliriz.

Serdar 1 sene idare eder takımı, hiç olmazsa Cana takımda kalır, Muslera'nın maliyetinden kar etmiş oluruz.

Üst Alt