Kalem Savaşları | #1 Selami Görmezler vs Alp Memduh Kalyoncu | AMK Kazandı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalem Savaşları | #1 Selami Görmezler vs Alp Memduh Kalyoncu | AMK Kazandı

O yüzden jüri belirledik.

Yüzde 50 jüri yüzde 50 anket oyları geçerli olacak.

Forumdaki bazi kisiliklerin bu tip oylama odakli seylerden men edilmesi lazim

Basta ben ve ugur
Ciddiyetsiz serkan , lak lak sarper
Kafasi dumanli mustafa , onunla didisen mehmet ve erman vs..

Daha cikinti olmayan kisiler oneriyorum , bir sonraki icin mesajlarini dikkatle takip ettigim , su ana dek golgede kalmis 2 deger var

Ali yilmaz ve ferit erdem

Munasip midir ?

Basta ben ve ugur

Daha cikinti olmayan kisiler oneriyorum , bir sonraki icin mesajlarini dikkatle takip ettigim , su ana dek golgede kalmis 2 deger var

Munasip midir ?
İsterlerse uygundur tabii.

Burada temel amaç kazanmak değil zaten ortada profesyonel bir heyet de yok amaç farklı konularda, farklı görüşleri okumak.

O yüzden kimse kaybetmeye çok takılmaz bence.

Biri 13 sayfalık biri 9 sayfalık iki yazı var, verilen emeğe herkesin saygısı olmalı.

Basta ben ve ugur

Munasip midir ?
Ya ne alakası var sinan ben hazırım ikincisine de sadece süre kısıtı daha az olsun ve konu söylendikten 3-4 saat içinde yazılar verilsin ben mağlup olmaya razıyım niye hemen yasaklanıyorum ki???

@Talha Küllü ikinci kapışma için hazırım...Gönderin gelsin...

Haftalık yapıcaz bu organizasyonu.

Bundan sonra öncelikle konu önerileri alacağım üyelerden sonrasında kafamdaki konuları da ekleyip bir havuz oluşturacağım.

Çok sık yapmak çok makul olmaz.

İsterlerse uygundur tabii.

Burada temel amaç kazanmak değil zaten ortada profesyonel bir heyet de yok amaç farklı konularda, farklı görüşleri okumak.

O yüzden kimse kaybetmeye çok takılmaz bence.

Biri 13 sayfalık biri 9 sayfalık iki yazı var, verilen emeğe herkesin saygısı olmalı.
Aynen takılmıyorum zaten sadece %25-%75 ezilmişim :) Bir de katılım da çok olmamış ki konu sevdiğim bir konu dağil ve bence tez-antitez de değiller ama ben memnunum süre kısıtı getirilirse hemen her gün 9-10 sayfalık makaleler yazabilirim sadece konu son ana kadar gizli tutulsun sonrasında 3-4 saat vakit olsun ben sandıkların chpsi olurum :)

Abi bırakın isteyen istediğini desteklesin, hangi sebeplerden olursa olsun. Burada kazanana ne olacak, Barcelona teknik kadrosuna falan mı girecek. Ne güzel işte iki tane yazı okuduk, içinden herkes istediğini kendi adına alır.

Üstat ama ben konu filan belirleyemedim bence süpriz olsun siz ilk dediğiniz gibi yapın bir havuz oluşturun oradan seçin ve zaman kısıtı olsun yani hazırlanma şansı fazla olmasın
Birisi Almanya'da yaşıyor, diğeri fanatik Dortmund fanı, o yüzden Almanya ligini sıkı takip ediyorlardı önceden, şu anı tam bilmiyorum tabii, hatta işin Gladbach tarafından @Can BÜYÜK de eklenip 3lü vs bile yapılabilir. 3 farklı takımın gelişim sürecinde yaptıklarını anlatabilirler, Almanya'da son 15 yıldaki alt yapı değişimleri sayesinde klasikten öte modern futbol oyuncularının çıkmaya başlamasını analiz edebilirler.

Onlar daha yakın oldukları için o ülke futboluna, daha ilgi çekici benim aklıma gelmeyen bir konu varsa onlar da karar verebilirler.

Birisi Almanya'da yaşıyor, diğeri fanatik Dortmund fanı, o yüzden Almanya ligini sıkı takip ediyorlardı önceden, şu anı tam bilmiyorum tabii, hatta işin Gladbach tarafından @Can BÜYÜK de eklenip 3lü vs bile yapılabilir. 3 farklı takımın gelişim sürecinde yaptıklarını anlatabilirler, Almanya'da son 15 yıldaki alt yapı değişimleri sayesinde klasikten öte modern futbol oyuncularının çıkmaya başlamasını analiz edebilirler.

Onlar daha yakın oldukları için o ülke futboluna, daha ilgi çekici benim aklıma gelmeyen bir konu varsa onlar da karar verebilirler.

------------

Threesome from german era

Ilgimi cekmeye basladi bu baslik

Üst Alt