Kalem Savaşları | #1 Selami Görmezler vs Alp Memduh Kalyoncu | AMK Kazandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalem Savaşları | #1 Selami Görmezler vs Alp Memduh Kalyoncu | AMK Kazandı

Arkadaşlar teveccühlerinize layık oluruz inşallah.Yazının genelini bilgiden ziyade yorum ağırlıklı yapmaya çalıştım ki üstünde esnek bir biçimde konuşabilelim.Almanya ve Bayern üzerine de bir yazı yazacağım teşvik yaratırsak transfer nöbetinde takılıp kalmaktan kurtuluruz diye düşünüyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gönderdim az önce Keramettin Üstada...İmla hatası olabilir 3 saatten az sürede yazabildim onun için kusura bakmayın görsel filan da ekleyemedim vakit kalmadı ama zaten önemli olan içerik isteyen beğenir isteyen beğenmez ben her daim challenga hazırım elimden geldiğince de kısa tutmaya çalıştım vakit daraldığından ve mümkün mertebe çok bilgi vermeye çalıştım az bilinen tarihi meseleleri de didaktik olarak aktarmaya dikkat ettim ama sonunda bir hipotez koymam gerektiğinden yorumlayarak da bitirdim maalesef çoğunuzu irrite edeceğini tahmin etmeme rağmen hürmetler şimdiden...hayırlı geceler ben yeniden bir kaçak çay demleyip gelirim sonra...Ne oldu ceza almayacağımıza kani geldiniz mi :) bu arada...

Üst Alt