Kamuoyuna | ultrAslan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kamuoyuna | ultrAslan

Cevap: Kamuoyuna | ultrAslan

Tırt... Zamanında Revivo, Baliç, Okan Buruk geldi; hepsi sindirildi. Aynı şekilde Fenerbahçe taraftarı, Emre'yi benimsedi bir zaman sonra.. Kazım da benimsenir.. Yeter ki formanın hakkını versin..

Umarım maçlar başlayınca da aynı düşüncelerinizi korursunuz. 45.000'den fazla kişi yönetim istifa derse giderler belki utanıp..

Adam formayı giymiş mi giymiş kardeşim bundan öte köy yok...Daha oynamaya başlamadan yuhalanırsa yazıklar olsun Galatasaray taraftarına...Aynı hareketlerine devam ederse tepkimizi hepimiz gösteririz ama daha adam idmana ayağını atmış destek olmak görevimiz bunu herkes böyle bilsin...

Tırt... Zamanında Revivo, Baliç, Okan Buruk geldi; hepsi sindirildi. Aynı şekilde Fenerbahçe taraftarı, Emre'yi benimsedi bir zaman sonra.. Kazım da benimsenir.. Yeter ki formanın hakkını versin..

Cok haklısın tek sözylenecek söz bu fprmanın hakkını versin yeter....Tarftarın görevi formayı giyen her oyuncuyu destek vermektir..

Ben inanmıyorum adam olacaklarına.Arda,Jo gibi adamları yuhalayanlar zaten bunlardı.Burada direkt futbolcuya çakmışlar.Gene yuvarlak laflar.Az erkek olsunlar yönetime sallasınlar Kazım'a değil.

Anlaşılıyor ki bu işi yapamıyorsunuz... Yönetime çakmışlar işte aga transferi yapan onlar değil mi sonuçta. Bence artık onlarda bu gidişin içinden çıkılmaz bir hal almaya ve bu durumun içinde beceriksizlikten öte şeyler olduğunu kabul etmeye başladı. Mesela takımı bile bile sabote etmek, Adnan Sezgin ve Adnan Polat üçlüsü...

"Askimiz renklere, sizlere degil" diyorsan formayi Aziz Yildirim'da giyse destekleyeceksin arkadas. Aksi takdirde kendinle celisirsin..

Kazim'in fenerbahce formasi giydigi zamanlarda karistirdigi haltlar beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Benim icin Kazim'in ne yaptigi degil, bundan sonra sari kirmizi forma icin "ne yapacagi" onemli. Insanlar gecmiste yaptiklari seyler yuzunden diskrimine edilemezler. Her insan degisebilir. Keza Kazim'da kendin kanitlamak icin sans istiyor. Zaman herseyi gosterir.

100% haklisin , ben de bi baska baslikta aynilarini yazdim , simdi bu yaziyi gorunce mutlu oldum . yaptigi hatalar , ki varsa , oncelikle gecmisinde yaptigi hatalar . hatta su ornegi vermistim , siz sevgilinizi aldattiniz dielim , hep bir sonraki ciktiginiz kizin bunu gundeme getirmesini ister miydiniz

kazim hatalar yapti ise bunu bizle bir iliskisi yokken yapti ,hatta dolayli yoldan rakibimize zarar verdi anti etik bicimde de olsa . suana kadar neticede ucu bize dokunan bir hatasi olmadi

arti insanlari gecmisteki hatalari ile gelecege tasiyacaksak ardanin da ayni sekilde degerlendirilmesi gerekir , elimizde oyuncu kalmaz. arti hepsne ek olarak yaptigi soylenen sey seks partisi .ben seks partisi yapmanin bir erkegin dogal hakki ve tercihi olduguna inaniyorum , ki bence daha otesi bile olsa gutininki gibi yine de bizi ilgilendirmez . fazla yorulup macta performansini etkilemedigi surece bize ne

Bugüne kadar olan ağırbaşlı ve soğuk kanlı duruşumuz kimseyi yanıltmasın, bizlere Galatasaray terbiyesi ve duruşunu öğreten tüm büyüklerimize ve yönetimimize bu öğrettiklerini hatırlatır buna da uygun davranmakları gerektiğini belirtiriz.

Anlaşılıyor ki bu işi yapamıyorsunuz...[/QUOTE

Hadi bakalım yavaş yavaş onlarda uyanmaya başladılar ancak çok geç olmak üzere...

Bugüne kadar olan ağırbaşlı ve soğuk kanlı duruşumuz kimseyi yanıltmasın, bizlere Galatasaray terbiyesi ve duruşunu öğreten tüm büyüklerimize ve yönetimimize bu öğrettiklerini hatırlatır buna da uygun davranmakları gerektiğini belirtiriz.

Anlaşılıyor ki bu işi yapamıyorsunuz...

Hadi bakalım yavaş yavaş onlarda uyanmaya başladılar ancak çok geç olmak üzere...

Hayatımda gördüğüm en saçma Duyuru.Ne bu ? İhtiyacımız vardı aldık.Kazım Türk statüsünde oynayan ve bonservisi elinde olan profesyonel futbolcudur.Kelepçe melepçe herşey hikaye zaten.İster sevin, ister sevmeyin ama o artık GALATASARAYIMIZIN futbolcusudur.

Bir de duyuruda Kazımın çok kırmızı kart gören bir futbolcu diye tanınmışlar.Kazım Ligde 2 kere Kırmızı Kart görmüştür (araştırdım).

ultraslan tasfiye edilmelidir.ama yapılacağını zannetmiyorum. adnan polat yönetimi gibi bunlara da katlanıcaz

Kisiler ya da toplumlar hata yapabilirler, hatali tavirlar takinabilir ve bunda israr da edebilirler. Bu demek olmuyor ki "Idam edilmeliler"... Kurum ve kuruluslar da böyledir; hata yapabilir, hatali tavirlar takinabilir ve bunda israr da edebilirler. Bu durum karsisinda tasfiye edilmelerini istemek kadar dogal bir durum yoktur.Zira, haktir amenna ama her ne kadar hakli bir tutum da olsa tasfiye istegi, bence dogru olani tercih etmek daha olumlu neticeler verecektir kanisindayim.

Dogru olan nedir?

Dogru, insanin yanlislar karsisinda dorguyu hatirlatmasi ve dogru olani tavsiye etmesi ve hatta mümkünse hayata gecirmek adina önayak olup gayret göstermesidir.

Bu hususta, sözkonusu olan "Dogru" tutumunu "Yapiyoruz da ne oluyor, ne degisiyor?" gibi isyankar bir tepkiyle karsilasmak kuvvetle muhtemeldir. Ancak dogruyu ayakta tutan/tutacak olan, dogrulukta israrci olmaktir...

Bence.

haklısın. ama seküler bakarsak ultraslanda iyiye gide pek birşey yok olması da beklenemez. çünkü ultraslan faşist magandalarla dolu. bir zihniyet devrimi ve daha demokratik bir ortam gerekli. bu yüzden bence ultraslan miladını tamamlamıştır. yoksa çarşı grubundan bir farkı kalmayacak. hatta onlar kadar bile olamayacak çünkü en azından onlar zihniyetsiz ve terbiyesiz de olsalar birlikte hareket ediyorlar

ben kendi evlatlarına sahip çıkan, yandaş basının oyunlarıyla kendi egolarını birleştirmeyen sağlam karakterli ve demokrtik bir galatasaray taraftarı görmek istiyorum. belki çok şey istiyorum ama bence galatasaray tarihi ve kültürüne yakışan budur

Özetle; "Hakli olmak" ve "Dogru olmak" kavramlarina deginmek istemistim ki bunun üzerine detaylica konusamasak da düsünmek faydali olacaktir inancindayim. Simdilik müsadenizi isteyeyim, yarin-belki- bu hususa dair muhabbetimize devam edebiliriz.

Saygilar ve de iyi geceler.

haklısın. ama seküler bakarsak ultraslanda iyiye gide pek birşey yok olması da beklenemez. çünkü ultraslan faşist magandalarla dolu. bir zihniyet devrimi ve daha demokratik bir ortam gerekli. bu yüzden bence ultraslan miladını tamamlamıştır. yoksa çarşı grubundan bir farkı kalmayacak. hatta onlar kadar bile olamayacak çünkü en azından onlar zihniyetsiz ve terbiyesiz de olsalar birlikte hareket ediyorlar

Baba sekülerle girmişin milat ile çıkmışın. Miad olucak, yanlış anlama olmasın,saygılar.

Üst Alt