Kapatmaya Uğraşıyorlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kapatmaya Uğraşıyorlar

benim anlaamdigim spor bakani neden zirp pirt tvlere cikip 58.madde degismeli küme düsme kalkmali diyor.o bilmiyormu uefanin talimatlarini?

Kendisi açıklama yapmış herhalde. 58. Madde değişmeyecek anlatmak istediğim yanlış anlaşıldı falan diye okumuştum bir yerde. Ama doğru mu bilmiyorum. Kaynağı hatırlamıyorum.

Cevap: Kapatmaya uğraşıyorlar

benim anlaamdigim spor bakani neden zirp pirt tvlere cikip 58.madde degismeli küme düsme kalkmali diyor.o bilmiyormu uefanin talimatlarini?

Buna biz gaz alma, kaşar politikacılık diyoruz hocam. Hani bu politikacılar ellerinden bir şey gelmediği konularda çıkıp düşüncesini söyler. Ben istemiyordum ama bakın olmadı gibisinden göz boyamak için. Bu politika kaşarlığına giriyor ve itibar kaybetmemek için yapılan bir oyun olarak adlandırılır.

peki ya fb bu sezon sampioyn olursa? ahmet cakar diyorki sampiyon olursa kupasini verir düsürüsün.

Şöyle düşün hocam mesela. Sen bir atletsin diyelim. Koşuyorsun birinci oluyorsun ama dopingli çıkıyorsun. Bunu anlıyorlar ve hoop men ediliyorsun 2-3 yıl yarışlardan. Ama ondan bir sene sonraki yarışta, katılmadığın yarışta sen şampiyon ilan ediliyorsun ve ödül senin oluyor. Sence mantıklı mı bu ?

Sadece Fenerbahçe'nin henüz düşmediğini düşünün yoksa senaryo aynı. O yüzden şampiyon olamaz, olsa da alamaz o ödülü. Çünkü orada olmaması gerekiyor.

Şöyle düşün hocam mesela. Sen bir atletsin diyelim. Koşuyorsun birinci oluyorsun ama dopingli çıkıyorsun. Bunu anlıyorlar ve hoop men ediliyorsun 2-3 yıl yarışlardan. Ama ondan bir sene sonraki yarışta, katılmadığın yarışta sen şampiyon ilan ediliyorsun ve ödül senin oluyor. Sence mantıklı mı bu ?

Sadece Fenerbahçe'nin henüz düşmediğini düşünün yoksa senaryo aynı. O yüzden şampiyon olamaz, olsa da alamaz o ödülü. Çünkü orada olmaması gerekiyor.

bende öyle düsünüyorum ama ahmet cakar efendi bugün öyle dedi.biraz bugün fb yandasligi yapti

bende öyle düsünüyorum ama ahmet cakar efendi bugün öyle dedi.biraz bugün fb yandasligi yapti

Onlar gündeme göre yanar döner. Mesela Serhat'da düne kadar Fenerbahçe'ye düşman gibiydi bu konuda ama dün gördük ki birilerinden tehdit, ayar falan yemiş. Bazen yalakalık yapmak için konuşursun, bazen ironik konuşursun, bazen olmaması gereken senaryoyu olacakmış gibi gösterip ilgi toplamak için konuşursun.

Ahmet Çakar bir gün çıkar Fb şike yapmamıştır der, diğer gün Ts şampiyon ilan edilmeli tapelerden okudum der. Böyle adamlara itibar etmeyin. Alın elinize biranızı, kolanızı, çerezini vs öylesine eğlenmek için oturup izleyin. Onların dedikleriyle asla fikir sahibi olmayın, benim düşüncem budur. :)

Hatta ben size kendi tahminimi veya senaryomu söyleyeyim, Fenerbahçe bu sene bazıları tarafından özellikle şampiyon yapılmayacaktır. Kimse uğraşmak istemeyeceği için bir şekilde engellenecektir.

Tefefe demez reis. Maa orda oldukça. Ben de en çok ondan tiksiniyorum. Gerizekali. Dilil yok

Emin ol hocam bende zerre kadar TFF'ye ve bay dilil yok'a güvenmiyorum. Emin olduğum ve güvendiğim tek kuruluş UEFA. Bir şekilde UEFA bunu da halledecektir siz rahat olun. Ayrıca o kadar kızıyoruz vs ama emin olun bay dilil yokta inanılmaz UEFA korkusu var, olması gerektiği gibi tabi. :)

bugün ahmet cakar senez erzik neden cikip bize aciklama yapmiyor? uefa ne diyor diye bilgi vermiyor diyor.

Hatta ben size kendi tahminimi veya senaryomu söyleyeyim, Fenerbahçe bu sene bazıları tarafından özellikle şampiyon yapılmayacaktır. Kimse uğraşmak istemeyeceği için bir şekilde engellenecektir.

Bunu ben de düşündüm. Ama sonra çıkar konuşurlar mağdur duruma düşerler. febeyi hepimiz tanıyoruz.

Üst Alt