Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kaptan Arda neden Galatasaray 'da kalmalı? | Destek konusu

Valla bu güne kadar gitmek isterse gitsin gözüyle bakıyordum.Ama yavşakların, bu çocuğu resmen yemeye çalıştıklarını görüyorum inadına arda turan inadına gitme kal diyorum.NE OLUR GİTME...

Şerefsizin evlatlarının, ne kadar kinleri varmış GS ya ve onun değerlerine.

Bu gün 3 beştane oyuncumuzun ve arda turanın geçen sene forma tanıtımı için yapılan hazırlık esnasında, medyaya sızdırılan görüntülerini gördüm.Samimi bir şekilde yapılan dost sohbeti, çocuğu bitirmek için kullanılıyor.SAHİPSİZ Mİ LAN ? ARDA TURAN.

Adam hak edene basmış küfürü, biz her maç sonrası ediyoruz... Bu senin samimi duygularını yansıtan,görüntüler senin bizden birisi olduğunun kanıtıdır, biz kendi içimizden birisine sahip çıkmayacağız da kime çıkacağız ?

Aile çocuğuna sahip çıkar,evlat ailesine layık olur,fedakarlıkların karşılığını verir.

Arda Turan kolay kolay yetişmeyecek kadar yetenekli bir oyuncu.Gönül ister ki kariyerini kupalar ve büyük başarılarla burada tamamlasın.

Ama illa ki ayrılık vakti birgün gelecekse bile,o gün bugün değil!

işte böyle i-neler istemedigi için sırf onlara inat kalmalı!! başka oyununuz var mı -bne-r?? devlet kanalı bile üstümüze saldırmaya başladı neden acaba?? stad acılısından sonra penaltı calınmıyor neden acaba ? bunların hepsi tesadüf mü şimdi !!

Benim bildiğim batan bir gemiyi en son "kaptan" terkeder .

Son maçta gördüm ki hem arda hemde o izmirde takımı karşılayan taraftarlar olduğu sürece arda galatasarayda kalabilir verimlide olabilir, istemeyerek gitmesini istediğim tüm yorumları geri alıyorum, ardaya tam destek, köstek olanlarında a.. k

nihayet değerimizi yeniden anlıyoruz!!!arda neden kalmalı çünkü içimizinden biri sahadaki taraftar o gerçekden bizi temsil ediyor.

İleriki gençlere,çocuklarımıza bir tane daha efsane kaptan bırakmamız için kalmalı.

Takimdaki tek yetenek ve zeka olduğu icin kalmalı.. Gercek GSli olduğu icin kalmalı.. Yerini doldurmanın cok zor olduğu icin kalmalı..

Amaaa.. Taraftar tarafindan gecen sene yapılan sacma sapan tepkiler verilcekse , yine 3-5 tv sarlataninin gazına gelip küfür edilcekse ve en onemlisi arkasında bu orta saha devam etcekse gitsin..

Hatta bu orta saha ile devam etcek adam da ne yönetime ne de teknik ekibin basına gelsin..

[video=youtube;cLOmPmBXGc0]https://www.youtube.com/watch?v=cLOmPmBXGc0&feature=related[/video]

Çünkü türkiyenin en iyisi ve galatasaraylı. ayrıca seneye iddaalı bir kadro kurmak istiyorsak en iyi ouyuncumuzu satmak yerine yanına onun kalitesinde adamlar almalıyız. yoksa daha çok tur döneriz burda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt