Kaptan da özür diledi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptan da özür diledi

Cevap: Kaptan da özür diledi

Evvela konuşmalarına dikkat edeceksin! Kraldan çok kralcı olmayacaksın! Yahu bu kraldan çok kralcıların acı gerçeği, bu yalakalıkla onlardan bir b.k olmayacağıdır..Baş maymunların olduğu sahnede senin gibi kralcıların medeniyette yer bulamayacağı çok açık. Arda'nın kimseye avukatlık ve sözcülük için vekalet vermediğine göre... Olay açık.Kimse paniklemesin. Durumdan vazife çıkarmasın;

Avukatlığa soyunmasın! Anladın mı şampiyon!? Seni uçurmak istemiyorum, ona göre ayağını denk al!

Ordaki üç-beş siyasi dingil mi G.saray'ın benim görüşümü temsil ediyor peki? Onlar kim G.saray adına önemli bir gecede tamamen siyasi bir propaganda yapıp olay çıkarıyor?

Adamların siyasi görüşünü benimsemessin oy atmassın mitinglerde protesto edersin ne b.k yiyosan ye ama orda G.sarayın menfaati için fayda göstermiş bir adamı sırf bu sebeple yuhalayamazsın, Toki başkanı daha önce yaptığı konuşmalardan ötürü yuhalanabilir ancak Başbakanın orda hiç bir suçu yoktu.Başbakan almasa hala Eren talu ben yapacağım diye ağlıyor, Adnan polatta yeni bir ihale için uğraşıyor olacaktı nitekimde o stadı yapacak Tokiden başka kimsenin gücü yoktu bu görüldü işçiler para alamadı yarıda bıraktı ihaleler patladı.

Başbakan yerine Aziz yıldırım olsa orda yuhalanmayı değil teşekkürü hakederdi olay bu kadar basit.

Erman Toroğlu haksız çıkmış. Arda'da erdem yok diyip duruyordu, özür dilemek erdem olduğuna göre al sana Erdem. Kapakkkkklar Ermana :D

isine bak bee dokuluyorsun sahada. avrupa degil bundan sonra gidecegin yer genclerbirligi falan olacak.

Ordaki üç-beş siyasi dingil mi G.saray'ın benim görüşümü temsil ediyor peki? Onlar kim G.saray adına önemli bir gecede tamamen siyasi bir propaganda yapıp olay çıkarıyor?

Adamların siyasi görüşünü benimsemessin oy atmassın mitinglerde protesto edersin ne b.k yiyosan ye ama orda G.sarayın menfaati için fayda göstermiş bir adamı sırf bu sebeple yuhalayamazsın, Toki başkanı daha önce yaptığı konuşmalardan ötürü yuhalanabilir ancak Başbakanın orda hiç bir suçu yoktu.Başbakan almasa hala Eren talu ben yapacağım diye ağlıyor, Adnan polatta yeni bir ihale için uğraşıyor olacaktı nitekimde o stadı yapacak Tokiden başka kimsenin gücü yoktu bu görüldü işçiler para alamadı yarıda bıraktı ihaleler patladı.

Başbakan yerine Aziz yıldırım olsa orda yuhalanmayı değil teşekkürü hakederdi olay bu kadar basit.

Yazık, hala Eren Talu'ya "ağlıyor" lafını kullanıyorsan. Mimar Mete Arat ile Eren Talu'nun bu stad için verdikleri emekleri yok sayıp, Eren Talu'ya "Ağlıyor" lafını kullanabiliyorsan yine yazık sana. Eren Talu Galatasaray için ailesini, çocuklarını yok saydı o dönemlerde. Bu stadı yapabilmek için Dubai'lerde ortaklar aradı. Bu stadı yapmak uğruna Eren Talu iflas etti! O dönem yaşadıkları zorluklar çok açık ortadaydı. Sezar'ın hakkı Sezar'a da mı yok artık ? İkbalden düşen bir adama duyulan sempatinizde mi yok?

insanların içinde bulunduğumuz ekonomik şartlarda, taşın altına elini koymaya çekindiği bir dönemde, taşın altına kafasını koymuştur Eren Talu.

Galatasaray sevdası yüzünden dünya üzerinde hiçbir müteahitin üstlenmeyeceği bir projeyi üstlenmişti..

Ölüyü diriltecek şu stadda bile rezil bir maç çıkardığınız için taraftarlardanda özür dilersiniz artık kaptan.

Kimin adına özür dilemiş.Üç beş dingil dediğiniz insanların neyi ve neden yuhaladığını öğrenin öyle gelin.Arda canımızdır ama haddi olmayan işlere bulaşmasın.

Yazık, hala Eren Talu'ya "ağlıyor" lafını kullanıyorsan. Mimar Mete Arat ile Eren Talu'nun bu stad için verdikleri emekleri yok sayıp, Eren Talu'ya "Ağlıyor" lafını kullanabiliyorsan yine yazık sana. Eren Talu Galatasaray için ailesini, çocuklarını yok saydı o dönemlerde. Bu stadı yapabilmek için Dubai'lerde ortaklar aradı. Bu stadı yapmak uğruna Eren Talu iflas etti! O dönem yaşadıkları zorluklar çok açık ortadaydı. Sezar'ın hakkı Sezar'a da mı yok artık ? İkbalden düşen bir adama duyulan sempatinizde mi yok?

insanların içinde bulunduğumuz ekonomik şartlarda, taşın altına elini koymaya çekindiği bir dönemde, taşın altına kafasını koymuştur Eren Talu.

Galatasaray sevdası yüzünden dünya üzerinde hiçbir müteahitin üstlenmeyeceği bir projeyi üstlenmişti..

Sorunda bu zaten, o stadı yapacak güç yoktu kimsede. Toki'nin ihaleyi almasıyla stat kısa sürede bitti üstelik çevre yollarda gelişti.Ben olayı siyasi açıdan bakmıyorum, ortada Galatasarayın menfaati için yapılmış bir emek ve doğru bir iş var bunun karşılığı bu olmamalıydı.Bunun savunulacak bir tarafı yok.

Sorunda bu zaten, o stadı yapacak güç yoktu kimsede. Toki'nin ihaleyi almasıyla stat kısa sürede bitti üstelik çevre yollarda gelişti.Ben olayı siyasi açıdan bakmıyorum, ortada Galatasarayın menfaati için yapılmış bir emek ve doğru bir iş var bunun karşılığı bu olmamalıydı.Bunun savunulacak bir tarafı yok.

Menfaati için diyorsun peki neden karşılığında samiyendeki kullanım hakkımızdan feragat edilmesi istendi demekki ortada bir çıkar ilişkisi var kimse babasının hayrına galatasaray aşığı olduğu için yapmadı o stadı bu işten devlet güzel para kazandı o yüzden galatasarayın menfaati içinmiş gibi lafları gidin ilk okulda bu işleri anlamayacak çocuklara anlatın onlar inanır.

Ayrıca ardaya gelince bir takım kaptanı olarak bu işlerden uzak kalması lazım br futbolcunun işi çıkıp sahada futbol oynamaktır saha içerisinde takımı için mücadele etmektir sahada dışında olup biten hiçbir şey onu ilgilendirmez çünkü bu işten para kazanan bir kişidir.Ve kimin adına kimden özür diliyor yaptığından pişman olan kimse yok o ne için özür diliyor???

Üst Alt