Kaptan Servet Çetin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptan Servet Çetin

Cevap: Kaptan Servet Çetin

1. kaptan selçuk 2.kaptan melo olsun illa servette kaptan olacaksa 3 kaptan olabilir

1.Kaptan zaten belli oldu bence 1.Kaptan Ayhan ama anca ilk 11 de sahaya çıkarsa 1. kaptan gibi olacak yani Sabri 2 maçtır kaptan çıkıyor Sabri'nin her maç oynayamayacağını varsayarsak Servet'te 3. kaptan olacak.Fatih Hoca sürprizde yapabilir ilk maçta Ceyhun'u kaptan yapmıştı.Belki Selçuk filan olabilir kaptan.

Servet karaktersiz biri. Yedek kalmaya başladığı zamanlar neler yaptıklarını unutmadık.

Sabri olsun dicem adamın ilk 11de başlaması bile hata. Ayhan'ı zaten geç. Eee adam kalmadı. :eek:

Fatih Terim'i biraz tanıyorsam; 1. kaptan Ayhan, 2. kaptan Sabri, 3. kaptan Balta veya Servet

malesef.

servetin kaptan olabileceği bir dünya yok..her maç anasına bacısına küfür edilen ilk galatasaray kaptanı olur..maç satan ihanet eden fenerli olan galatasaraydan başka herşey umrunda olan ilk kaptan olur

Ayhan-Sabri-Servet şeklinde olursa bişey dememek lazım. Gerçi Sabri'nin de kaptanlık özelliği yokta işte içinde kaldı yıllardır. Bana kalsa veririm kaptanlığı Muslera'ya seneye Casillas gibi, çıt çıkartmasın kimse 10 yıl kendi oyununa baksın.

Kaptan dediğin takımı yönetmelidir,ateşlemelidir.Selçuk falan bence daha uygun olurdu servet yerine.

Ayhan-Sabri-Servet şeklinde olursa bişey dememek lazım. Gerçi Sabri'nin de kaptanlık özelliği yokta işte içinde kaldı yıllardır. Bana kalsa veririm kaptanlığı Muslera'ya seneye Casillas gibi, çıt çıkartmasın kimse 10 yıl kendi oyununa baksın.

Hocam bu arada avatar süper :D

ben de istemesem de onun kaptanlığını,bu işe uygun adayların başında geliyor maalesef...kaptan ujfalusi olsa nasıl olur sizce arkadaşlar ? melo da olabilir sanki :D

Hocasını satan servet Galatasaray gibi bir klübe kaptan oluyosa klübün kapısına kilit vuralım.Abi aslanlar gibi Galatasaray'lı Selçuk İnan var,yeni gelselerde lider vasıflarıyla takımı yönlendiren Felipe melo ve ujfalushi var.Servet heee yazık yazık...

Üst Alt