Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

Cevap: Kaptanlık Baros'a Verilmeli Çünkü...

Sabri ve Ayhanın kaptan olacağını sanmıyorum çünkü ilk 11 de artık şans bulamayacaklar. Terim ne düşünür bilemem ama bence Selçuk İnana verilmeli.

Birine kaptanlik vereceksen tecrübesine, oynadigi takimlara bakacaksin.. Baros yillarca Liverpool formasi giymis, Sampiyonlar Ligi kupasini kazanmis bir futbolcu.. Belki de takimin en tecrübeli futbolcusu, ondan baskasina kaptanlik verilmemeli.. Hele Servet'e, Ayhan'a falan verilirse birakip gidelim..

İyide Türk hakemlerinin çoğu yabancı dil bilmiyor nasıl anlaşacaklar?

Bu çok önemli..

turk yabancı banane yahu. turk diye kaptanlığı mı vermek lazım birine ? idmanlara gideydin hal hareket tavır vs azıcık fikir sahibi olurdun anlatmak istediğm konuda. Baros'un en sevdiğim ozelliği ciddiyetle calısması, gormus gecirmis olması. herkesin aksinede sinirli yapısı ve hırsı benim hosuma gidiyor. kaptanlığı alarak bu karakterinide kontrol altına alabilir, cunku kendini kaptan hissedecek en basta. ve ben Baros'un hizmetlerinden cok memnunum, sakatlığını da yadırgamıyorum, sakatlandı herif sonucta. herkes bize sac bas yoldururken birtek Baros yoldurmadı oynadığında. Baros'tan uygunu yok.

bak ben barosa düşman felan değilim ama arda gittiğinde aklıma ilk gelen sabri oldu başkası değilll bu takımın kaç senedir formasını giyiyo üstelik kendi asıl görev yerinde bile değil + bnm antremana gitme ihtimalm 0 en azından üniye gidene kadar bu konuda kusurum varsa ve sırf antremana gidemediğim için söz sahibi değilken yorum yaptıysam özür dilerimm

Cana'dan ne kaptan olurdu heeee. Baros'tan da kaptan biraz zorlama olur, sırıtır adamda kaptanlık. Ama Sabri mabri Allah korusun, kaptanın lider ruhlu ve ağırlığı olan birisi olması şart. Gol sevinci sırasında bacaklarından tutup fırlattığı adamı Baros'un başına kaptan yaparsanız, sinirden hakemi döver her maç. Mecburiyetten Ayhan falan olsun napalım.

Galatasaray'da kaptanlık diğer kulupler gibi işlememeli.Floryada yetişmiş Galatasaray ruhunu bilen adam gerek.Şuan buna en uygun aday ise Sabri'dir.Beğenilir beğenilmez.Ama layıkıyla yapar bu işi.

1. Tugay ve Korkmaz dışında, yerlilerin kaptanlığından bir hayır görmedim.

2. Sabri vesaire'nin kaptan olduğunu düşünüyorum. Aman yarabbi. (hatta Servet diyenleri gördüm, tövbe esdafrullah...)

3. Ayhan olsa bile, çok fazla forma şansı bulamayacağından bir işe yaramaz.

4. Baros, kaç yıldır bu takımda. Büyük bir golcü olmasına rağmen Avrupa'ya gidemeyen Galatasaray'da kalmayı tercih etmiş bir oyuncu. Çıkıp oynadığında neler yapabildiğini hepiniz biliyorsunuz. İdmanları da asla aksatmayan profesonel gormus gecirmis bir cocuk. Butun takım ona saygı duyuyor, 29 yaşında hem genç hem çok tecrübeli, büyük takımlarda oynamış, ve artık yıllanmış bir Galatasaray oyuncusu. Baros kaptan olursa, hem daha fazla motive olacak, daha fazla sorumluluk alacak, ve performansı çok yükselecek. Ayrıca Avrupalı oyuncuların bu işi yerlilerden daha iyi yaptığı da asikar bir durum.

Baros'un kaptanlığına destek verin diyorum, en akıllıca yol bu.

(ps : arada kaynamasın diye kaptanlık konusuna yazmak yerine Baros için özel topik açmak daha mantıklı geldi)

Esas Ayhan'a aman yarabbi! Sabri alt yapıdan yetişmiş tam güç çalışan oyundan kopmayan bir futbolcu... Eskisi gibi de cirkef değil ... Ayhan cirkefini sahada görmeye tahammülüm yok keske a2 de yedek kalsa da istenmediğini anlasa yoksa yuhlamakla olmayacak herhalde... Baros 2. Kaptan olmalı zaten yılda 15 mac oynuyor

Kazım :D .Şaka tabiki Sabri ve Ayhan olur Sabri daha çok oynayacağına göre çoğunlukla Sabriyi kaptan olarak görürüz.Bu kadar yeni transfer varken ve Sabri 10 küsür yıldır Galatasarayda oynarken tutupta yeni transferlerden birine vermek Sabriye küfretmekten daha beterdir.

1. Tugay ve Korkmaz dışında, yerlilerin kaptanlığından bir hayır görmedim.

2. Sabri vesaire'nin kaptan olduğunu düşünüyorum. Aman yarabbi. (hatta Servet diyenleri gördüm, tövbe esdafrullah...)

3. Ayhan olsa bile, çok fazla forma şansı bulamayacağından bir işe yaramaz.

4. Baros, kaç yıldır bu takımda. Büyük bir golcü olmasına rağmen Avrupa'ya gidemeyen Galatasaray'da kalmayı tercih etmiş bir oyuncu. Çıkıp oynadığında neler yapabildiğini hepiniz biliyorsunuz. İdmanları da asla aksatmayan profesonel gormus gecirmis bir cocuk. Butun takım ona saygı duyuyor, 29 yaşında hem genç hem çok tecrübeli, büyük takımlarda oynamış, ve artık yıllanmış bir Galatasaray oyuncusu. Baros kaptan olursa, hem daha fazla motive olacak, daha fazla sorumluluk alacak, ve performansı çok yükselecek. Ayrıca Avrupalı oyuncuların bu işi yerlilerden daha iyi yaptığı da asikar bir durum.

Baros'un kaptanlığına destek verin diyorum, en akıllıca yol bu.

(ps : arada kaynamasın diye kaptanlık konusuna yazmak yerine Baros için özel topik açmak daha mantıklı geldi)

Ne Barosu,kaptan gercek Galatasarayli Sabri.

Tugay ve Bülent disinda kaptanlardan hayir görmedik yazmissin,Cüneytin,Erhan Önalin,Yusuf Altintasin,Erdal Keserin,Suat Kayanin,Hakan Sükürün kaptanligini hice sayiyorsan seninle zaten tartisilmaz,Turgay Sereni,Metin Oktayi,Coskun Özariyi ve Fatih Terimi saymiyorum bile.

Üst Alt